حضور مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در جمع فرهنگیان عمارلو

جلسه مدیرکل آموزش و پرورش استان با فرهنگیان منطقه عمارلو

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
gpic64_2

 

 

 

 

 

در روز چهارشنبه 4تیرماه 93 جلسه مدیران،معاونین اجرایی،معاون دبیران ومعاون آموزگاران وسرگروه های آموزشی اداره آموزش وپرورش منطقه عمارلو با حضور مهدی حاجتی مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان وهیئت همراه وی و همچنین جمعی از مسئولین شهر جیرنده و بخش عمارلو در سالن هلال احمر شهر جیرنده برگزارشد.

 098888889-121x150

ابتداعلی جعفرکوچکی رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه عمارلو ضمن خیرمقدم گویی وتقدیروتشکر از مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان وهیئت همراه جهت حضور درجمع مدیران وسرگروه های آموزشی منطقه،در خصوص مسائل ومشکلات آموزشی منطقه از قبیل عدم اختصاص سرانه کافی برای مدارس،کمبود نیروهای آموزشی و اداری،کمبود نیروهای خدماتی، کمبود بودجه برای تأمین سوخت مدارس درفصل پاییز و زمستان،کمبود وسایل کمک آموزشی با توجه به جدیدالتالیف بودن کتب درسی و اجرا نشدن هوشمند سازی مدارس مطالبی را بیان داشت .

gpic64_1

gpic64_5

gpic64_4

عسگر نظری به نمایندگی از مدیران مقطع ابتدایی و غلام پناهی به نمایندگی از مدیران مقطع متوسطه (دوره اول و دوم) و خانم محدثه چهره نوازی کار به نمایندگی از سرگروه های آموزشی منطقه در رابطه با مشکلات مدارس سه  مقطع مطالب و مسائل مربوطه را مطرح نمودند.

gpic64_6

در ادامه مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان  ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات فرهنگیان منطقه در عرصه تعلیم وتربیت، اشاره ای به مشکلات موجود نظام آموزشی 3-3-6 داشت و افزود ساماندهی مدارس برای آغاز سال جدید بابد با نیروی انسانی موجود صورت پذیرد و این کار باید با نظارت و کنترل دقیق قرین شود .

ایشان همچنین بیان داشت با آموزش و توانمند سازی مدیران می توان به مدیریت بهتر مدارس کمک و زمینه های لازم  را برای ارتقاء و گسترش کیفیت مسائل آموزشی  فراهم کرد .

وی خاطر نشان ساخت با راه اندازی مدارس غیردولتی می توان به ریشه کن کردن بی سوادی و فقر علمی منطقه کمک و البته این کار نیازمند مساعدت و همکاری و جذب مشارکتهای مردمی است.

 مهدی حاجتی افزود: با  فعال سازی انجمن اولیاء و مربیان مدارس و بهره گیری از فکر و اندیشه هایشان، جذب کمک ها مردمی و ظرفیت های منطقه ای و شهرستانی وا ستانی و همچنین جذب نیروهای باتجربه بومی می توان گام های مؤثری در جهت رفع مشکلات آموزش و پرورش برداشت.

gpic64_14 gpic64_13 gpic64_12 gpic64_11 gpic64_10 gpic64_9 gpic64_8 gpic64_7 gpic64_6 gpic64_3 IMG_2054

  

نوشته شده توسط umran در پنج شنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ

دیدگاه


3 + = 6