بازیکن جوان روستای پارودبار به تیم لیگ برتری ذوب آهن اصفهان پیوست.

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
t4vip0

 

 

 

 

 

بازیکن جوان روستای پارودبار به تیم لیگ برتری ذوب آهن اصفهان پیوست. صائب محبی پارودباری  که در فصل گدشته در تیم کاسپین قزوین توپ می زد با ذوب اهن اصفهان قرارداد سه ساله امضاء کرد.

 کادر فنی تیم ذوب آهن اصفهان قرارداد خود را در هیات فوتبال استان اصفهان تمدید كردند.ind78866865ex

یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی، حسن استکی و سید مجتبی حسینی به عنوان مربی، داوود فنایی مربی دروازبان ها و علی اصغر قربان علی پور نیز به عنوان مربی بدنساز همگی به مدت یک فصل قرارداد خود با ذوب آهن را تمدید كردند.

همچنین بازیکنان جدید تیم ذوب آهن اصفهان با حضور در هیات فوتبال استان اصفهان قرارداد خود را ثبت کردند.

در بزرگسالان، “مصطفی شجاعی” ،”محمد باقر صادقی” و “ابوالقاسم دهنوی” به مدت یك فصل، “هادی محمدی”به مدت دو فصل و “مهرداد قنبری” نیز برای سه فصل قرارداد خود را ثبت كردند.

6e1bc11fd9c6ea2eefae3acc4af7953d

در زیر 23 سال نیز “حجت حق وردی” ،”دانیال اسماعیل فر” و “صائب محبی” هر سه قراردادهای خود را با این باشگاه برای سه فصل آینده امضا كردند.

پیمان سلمانی در رده امید برای دو فصل و “محمد رضا عباسی” و “محمد بائوج” نیز در جوانان به ترتیب برای سه فصل و دو فصل قراردادهای خود را به ثبت رساندند.

تعدادی از بازیکنان فصل گذشته این تیم نیز با حضور در هیات فوتبال قرارداد خود را تمدید کردند.

در سهمیه بزرگسالان “رجب زاده” ، “سینا عشوری” ، “کارلوس سانتوس” و “اسماعیل فرهادی” برای یك فصل، “مرتضی تبریزی” به مدت دو فصل دیگر و “محمد رشید مظاهری”و “فرید مختاری” نیز برای سه فصل دیگر قرارداد خود را تمدید كردند.

در سهمیه زیر 23 سال “اکبر ایمانی”برای یك فصل و “امیر مقداد مالکی” و “امین نصیری” برای سه فصل دیگر تمدید كردند.

t4vip0 sfyq94

By: زبیر

  

نوشته شده توسط amard در سه شنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۴:۱۹ ب.ظ

دیدگاه


9 + 5 =