تعیین مسیر راهپیمایی روز قدس و محل برگزاری نماز عید سعید فطر در مرکز بخش عمارلو

تعیین مسیر راهپيمايي روز قدس و محل برگزاری نماز عيد سعيد فطر

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
IMG_1243

 

 

 

 

 

جلسه هماهنگي برگزاري راهپيمايي روز جهاني قدس و مراسم عيد سعيد فطر در مركز بخش عمارلو و روستاهاي تابعه در ساعت 9/30 روز سه شنبه 93/4/31 در محل بخشداري تشکیل شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین سید حسین هاشمی امام جماعت مساجد جیرنده؛ با اشاره به پیروزیهای مسلمانان در صدر اسلام، علی رغم تعداد کم آنها در مقابل تعداد کثیرمشرکین و با عنایت به نص صریح قرآن در دعوت و حمایت خداوند متعال از مسلمانان به استقامت و نهراسیدن در برابر دشمنان از همه مومنین و مسلمانان درخواست نمودند در شرایطی که در سایه سکوت کامل سازمانهای بین المللی و حمایت کشورهای مستبد جهان و بی تفاوتی کشورهای خود فروخته عربی، رژیم اشغالگر اسرائیل پرورش و رشد یافته و این همه جنایت فجیع جنگی را نسبت به مردم مظلوم و سیلی خورده فلسطین اعمال می کند؛ همه باید با اتحاد و همدلی دست به دست همدیگر داده و از خون شهدای سرزمین های اسلامی دفاع کنیم و ادامه دهنده راه آنها باشیم. لذا ادارات باید بیشتر از این در زمینه های فرهنگی و مذهبی فعالیت و حرکت کنند. چرا که شهداء بهترین کالای خود را اهداء کردند. و همه ما مدیون شهداء هستیم. 

عبدالوحید احمدي بخشدار عمارلو نیز ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات و برآورده شدن دعاها و خواسته های مؤمنين و مسلمانان در شبهای قدر و عرض تسليت ايام شهادت مولي الموحدين اميرالمؤمنين حضرت علي(ع) و با درود و سلام به روح منور شهداء و امام شهداء و آرزوی طول عمر مقام معظم رهبری و تعجیل فرج حضرت صاحب العصر و الزمان(عج) از حضور روحانیون گرانقدر در منطقه محروم عمارلو جهت تبلیغ دین مبین اسلام تقدیر و تشکر نمودند؛ ایشان حضور بیش از 9 روحانی در ماه مبارک رمضان جاری در منطقه را (علی رغم همه محرومیت  ها و پراکندگی روستاها) نشانه ایمان و اعتقاد راسخ مردم بخش عمارلو دانستند.

وی برگزاري هر چه با شكوهتر و منسجمتر راهپيمايي سراسری روز جهانی قدس و حضور و مشاركت حداكثري مردم را با توجه به شرايط فعلي کشورهای اسلامی و فعالیت گروه های تکفیری داعش در سوریه، عراق و حمله ددمنشانه رژیم اشغالگر غاصب  به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین بویژه نوار غزه در راهپيمايي را خواستار شدند.

بخشدار عمارلو یادآورشدند که تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛ بعنوان روز جهانی قدس از سوی امام خمینی(ره) نشانه درایت و روشن بینی حضرت امام (ره) و صلح و آرامش ایران اسلامی را ناشی از بینش و هوشیاری مقام معظم رهبری و حاصل خون همین شهداء است.

ایشان پرتاب و شلیک موفقیت آمیز موشک ها را به سراسر و عمق سرزمین های اشغالی از سوی گروههای مقاومت (حماس) را که بیشتر جنبه سیاسی دارد تا نظامی  و موجب خوشحالی و مسرت مردم آزاده و مسلمان جهان و از طرفی دیگر موجب ترس، حقارت و شکست  استکبار شد؛ تبریک عرض نمود.

احمدی تأکید نمود؛ که شرکت گسترده مسلمانان و مردم آزاده سراسر جهان در این راهپیمایی پاسخی سنگین و پویا در مقابل سکوت مجامع بین المللی و حمایت کشورهای استبدادی ازرژیم ضالم صهیونیست محسوب می شود.لذا وظیفه و تکلیف همه ما مسلمانان است که هرچه با شکوهتر در راهپیمایی ها شرکت کنیم.

پس از صحبتهاي ساير اعضاء حاضر در جلسه و تبادل نظر، موارد لازم به تصويب رسيد:

  • الف: در مورد روز قدس مقرر شد:

1- راهپيمايي از ساعت 9/30 صبح روز جمعه 93/5/3 و مسير آن از جلوي مسجد جامع جیرنده به سمت  مركز بهداشتي و درماني  آغاز و در محوطه مسجد ابوالفضل(ع) پايان یابد.

2- راهپیمایی کلیشم نیز همزمان از جلوی مسجد جامع به طرف مزار شهداء انجام شود.

  • ب :  در مورد نماز عيد سعيد فطر نیز :

1-     بعد از بازدید میدانی؛ محل برگزاري نماز عید فطر در جیرنده : محوطه جلوی مسجد ابوالفضل(ع) تعيين شد.

2 –     ساعت شروع برنامه 7 صبح تعيين كه بعد از قرائت دعاي ندبه نماز عيد فطر ساعت 8 صبح خوانده شود و سپس امام جماعت شهر جيرنده نسبت به ايراد  خطبه هاي نماز عيد فطر اقدام فرمایند.

IMG_1257 IMG_1239 IMG_1240 IMG_1241 IMG_1242 IMG_1243 IMG_1244 IMG_1245 IMG_1246 IMG_1247 IMG_1248 IMG_1249 IMG_1251 IMG_1252 IMG_1253 IMG_1254 IMG_1255                        IMG_1256

  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۰ ب.ظ

دیدگاه


6 + = 15