غنی سازی اوقات فراغت دانش اموزان عمارلویی با همت دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع)

اختتامیه اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
(0)

 

 

 

 

 

 

 

 

مراسم اختتامیه کلاسهای سومین دوره کلاسهای تابستانی  دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع)  با حضور بخشدار عمارلو، رییس و معاونین و فرهنگیان آموزش و پرورش عمارلو، اعضای شورای اسلامی شهر جیرنده و روستاهای مربوطه و جمعی دیگر از مسئولین و کارکنان ادارات و نهادهای  بخش در ساعت 11 صبح روز یک شنبه 93/5/19 در سالن هلال احمر جیرنده برگزار شد.

در این مراسم بعد از تلاوت کلام ا.. مجید و اجرای سرودها و دکلمه ها توسط دانش آموزان خانم صفری سرپرست گروه گزارش کاملی از فعالیت های این گروه جهادی ارائه دادند. در ادامه آقای عبدالوحید احمدی بخشدار عمارلو، رحمان تقوی قائم مقام موسسه علمی کاربردی البرز فاراب عمارلو، سرکار خانم رنجبر مسئول پایگاه بسیج خواهران جیرنده؛ ضمن تشکر از اعضای این گروه و مسئولین دانشگاه امام صادق (ع) و کسانی که در اجرای این دوره ها تلاش نموده اند، همگی این دوره ها را موثر دانسته و از مسئولین دانشگاه امام صادق خواستند در دفعات بعدی تعداد و مدت کلاسها را افزایش دهند. در پایان جوایزی از سوی مربیان  دانشگاه امام صادق(ع)   برسم یادبود به دانش آموزان شرکت کننده در کلاسها و مربیان و رابطین مربوطه و برندگان مسابقات مربوطه اهداء شد.

لازم به توضیح است دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) به همت مرکز علمی کاربردی البرز فاراب عمارلو و اداره آموزش و پرورش عمار لو برای سومین سال متوالی در بخش عمارلو و به مدت  یک هفته به فعالیت های فرهنگی و آموزشی پرداختند.

این دانشجویان در قالب یک تیم متشکل از 12 نفر مربی در زمینه های علمی و آموزشی، هنری، ورزشی، مذهبی, مشاوره و … در 2 شیفت صبح و عصر در روستاهای کلیشم، آینه ده، پاکده و شهر جیرنده به کودکان، نوجوانان (دختر و پسر- در مدارس) و همچنین بزرگسالان (ویژه خواهران – در مساجد) آموزشهای لازم را با مضامین اسلامی و مذهبی و با محوریت حجاب و عفاف (در رشته ها و مباحث : کامپیوتر – روخوانی و حفظ قرآن کریم- احکام – مهدویت – مشاوره – نقاشی و کاردستی – قصه گویی – طب سوزنی – آشپزی و خانه داری – تربیت کودک – ورزش و … ) بصورت فشرده 93/5/14  تا تاریخ 93/5/19 ارائه نمودند.

9 (3) 9 (2) 9 (1) 9 (0) 8 (1) 8 (0) 7 6 5 (2) 5 (1) 5 (0) 4 (2) 4 (1) 4 (0) 3 (5) 3 (4) 3 (3) 3 (2) 3 (1) 3 (0) 2 1 001 (8) 001 (7) 001 (6) 001 (5) 001 (4) 001 (3) 001 (1) 001 (0)

http://ammarlou.ir   ضمن خوشامد گویی به این عزیزان از کلیه افراد و عواملی که برای تشکیل این نوع کلاسها فعالیت می کنند تقدیر و تشکر می نماید.

                          

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۷:۲۴ ب.ظ

دیدگاه


+ 6 = 9