نعمتی که به نقمت تبدیل شده است

جاده های عمارلو باز هم حادثه آفرید

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
تصادف کامیون نفت در کلیشم (0)

 

 

 

 

 

 

 

حوالی ظهر روز پنج شنبه مورخه 93/5/16 با خبر شدیم که متأسفانه کامیون حامل سوخت (نفت سفید) در سراشیبی داخل روستای کلیشم ترمز خالی کرده و بعد از برخورد با یک پیکان وانت به یک ساختمان مسکونی برخورد کرده که 2 نفر در آن لحظه داخل ساختمان بودند. با کمک اهالی کلیشم راننده شرکت نفت از داخل ساختمان و کامیون آزاد و سپس به مرکز بهداشت جیرنده انتقال و بعد از اقدامات اولیه به همراه راننده پیکان وانت با آمبولانس های مرکز بهداشت جیرنده و اورژانس 115 شهرستان به بیمارستان پورسینای رشت اعزام گردیدند. وضعیت عمومی راننده پیکان وانت نسبت به راننده تانکر نفت مناسب تر بود و 2 نفر ساکنین ساختمان نیز جراحت سطحی برداشته بودند که سرپایی مداوا شدند.

اما بعد از ظهر همان روز و باز هم متأسفانه یک دستگاه پراید که از سمت لوشان به طرف جیرنده در حال حرکت بوده در حوالی روستای سنگرود  بر اثر  جاری شدن آب چشمه آب گرم  سنگرود از جاده منحرف و راننده آن دچار آسیب شد. که البته بعد از انتقال ایشان به بیمارستان پورسینای رشت و بعد از یک شب بستری به همراه راننده پیکان وانت مرخص شدند.

در این 2 حادثه علاوه بر خسارت های جانی خسارت های مالی سنگینی  به خودروها و ساختمانها وارد شد.

تصادف کامیون نفت در کلیشم (0) تصادف کامیون نفت در کلیشم (1) تصادف کامیون نفت در کلیشم (2) تصادف کامیون نفت در کلیشم (3) تصادف کامیون نفت در کلیشم (4) تصادف کامیون نفت در کلیشم (5)

———-

 

IMG_2550 IMG_2553 IMG_2557 IMG_2560 IMG_2562

در شرایطی که چشمه ای آب گاز سنگرود خاصیت درمانی داشته و با احداث استخر شنا و ساماندهی آبشار آن علاوه بر:

1- درمان بیماران ( پوستی،استخوانی، گوارشی، رماتیسم و …)  

2- ایجاد محل تفریح و نشاط جوانان روستای سنگرود و روستاهای اطراف 

3- با جذب گردشگران؛ زمینه اشتغال و افزایش درآمد دهیاری روستای محروم سنگرود را فراهم آورد؛

کی باید شاهد این چنین حوادث ناگواری باشیم؟

هر چند که رانندگان این خودروها  بومی بودند؛ اما این مسیر جز محورهای اصلی بوده که گردشگران و مسافران و افراد غیر بومی و ناآشنا به این نقاط حادثه خیز؛ در آن  تردد می کنند.

لذا با احداث یک کانال و یا لوله در عرض جاده برای هدایت آب این چشمه و یا حتی با نصب علائم هشداردهنده می توان جلوی خیلی از این حوادث را گرفت و خسارت ها را کاهش داد. و از طرفی دیگر از تخریب آسفالت جاده جلوگیری کرد.

جدا از اینکه احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای و اورژانس 115 از ضروریات منطقه کوهستانی و حادثه خیز و گردشگرپذیر عمارلو می باشد. لذا از مسئولین محترم درخواست اقدامات لازم در این زمینه داریم.

چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (2) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (3) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (4) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (5) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (6) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (7) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (8) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (9) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (10) چشمه آب گرم و آب گاز  سنگرود (1)

  

نوشته شده توسط umran در جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۸ ق.ظ

دیدگاه


1 + 5 =