امیرعلی و امیر محمد ( فرزندان شهرام احمدپور) در مسابقات کاراته کشور خوش درخشیدند

درخشش برادران احمدپور در مسابقات کاراته قهرمانی کشور

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
jska1

 

 

 

 

 

 

امیرعلی  احمدپور در بخش  کاتا مقام نایب قهرمانی و امیر محمد احمدپور در بخش کومیته مقام سومی را کسب کردند.

امیرعلی و امیر محمد ( فرزندان شهرام احمدپور) در قالب تیم استان قزوین در مسابقات کاراته کشوری شرکت نموده بودند. تیم استان قزوین در مجموع با 4 مدال طلا، 4 نقره و 9 برنز سوم شد.

jska2

jska3

http://ammarlou.ir  این موفقیت را به این عزیزان و خانواده آنان تبریک عرض نموده و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای آنان و سایر ورزشکاران و جوانان منطقه می نماید.

مسابقات قهرمان کشوری سبک شوتوکان jska  آقایان در سالن ورزشی دانشکده شهید باهنر شیراز برگزار شد.این مسابقات طی دو روز در بخش های کاتا انفرادی و تیمی و کومیته  انفرادی در 4 تاتمی به انجام رسید ؛ ق

قریب به 600 شرکت کننده از 20 استان کشور برای کسب مقام با هم به رقابت پرداختند. فارس، تهران، اصفهان، همدان، مازندران، قزوین، کهکیلویه  و بویر احمد، بوشهر، هرمزگان، خراسان شمالی، ایلام، خراسان جنوبی، چهار محال و بختیاری، گلستان، لرستان، کردستان، سیستان و بلوچستان ،کرمان و کرمانشاه استان های شرکت کننده در این مسابقات بودند.

در پایان تیم اول تا سوم (بدون احتساب مقام آوران نونهالان و نوجوانان) به شرح ذیل معرفی شد: تیم فارس با 10مدال طلا، 12 نقره و 20 برنز بر سکوی قهرمانی قرار گرفت، مازندران با 5 طلا، 4 نقره و 3 برنز دوم و قزوین با 4 مدال طلا، 4 نقره و 9 برنز سوم شد.

 نفرات اول تا سوم مسابقات با اهدا حکم قهرمانی و مدال مورد تقدیر قرار گرفتند و از تیم های اول تا سوم توسط رئیس سبک کشور و رئیس هیات استان با تقدیم کاپ قهرمانی تجلیل شد.

 

  

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۹:۳۵ ب.ظ

دیدگاه


+ 1 = 8