پخش گزارش جشنواره بازیهای بومی و محلی داماش حدود ساعت 21 شنبه در برنامه ورزش از شبکه باران

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
ba-varzesh92-02

 

 

 

 

 

 

 

طبق آخرین اطلاع رساني  روابط عمومي صدا و سيماي مركز گيلان؛  قرار بود گزارش جشنواره بازیهای بومی و محلی داماش” حدود ساعت 21 شنبه 5 مهر ماه 93 در برنامه با ورزش از شبکه باران پخش شود. اما بعلت پخش زنده وي‍ژه برنامه هفته دفاع مقدس برنامه ” با ورزش و گزارش جشنواره” پخش نگرديد.

AghazinJashnvareh (19)

جشنواره بازیهای بومی و محلی شهرستان رودبار با همت ادارات و نهادهای شهرستان رودبار و بخش عمارلو؛ دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و اعضای هیأت های ورزشی بخش و با شرکت ورزشکاران وعلاقه مندان به این بازیها و با حضور جمعی از اصحاب رسانه های گروهی شهرستان رودبار و استان گیلان و با اجرای پرنشاط هنرمند گرامی؛ سیدمرتضی جلوه مجری صداوسیمای مرکز گیلان در صبح روز جمعه ۹۳/۶/۲۸ در روستای گردشگری داماش برگزارشد.

 

معرفی برنامه با ورزش از گروه ورزشی شبکه سیمای استان گیلان

گروه ورزش سیمای مرکز گیلان بمنظور ایجاد نشاط و شادابی بیشتر برای جوانان برنامه ای با عنوان « با ورزش» تولید و پخش می نماید.

 این برنامه هر هفته شنبه ها حدود ساعت 21:30 تقریباً بمدت 60 دقیقه به بررسی رویدادهای ورزش استان با حضور کارشناسان و مسئولان مسائل روز ورزش استان را بررسی می نماید.

 با ورزش” از بخش های مختلف شامل: حضور و معرفی بیشتر افتخار آفرینان ورزشی استان در عرصه های ملی و بین المللی، تهیه و پخش گزارش از مشکلات ورزشی در شهرهای مختلف استان، دعوت از مسئولان و کارشناسان مربوطه جهت حضور در برنامه زنده تلویزیونی به منظور اطلاع رسانی به مخاطبان تشکیل شده است.

عوامل برنامه:

 تهیه کننده : افشین وهابی

 کارگردان: ابوذر باقر سلیمی

 دستیار تهیه: ابراهیم نظرپور

 نویسنده و مجری: افشین وهابی

 گزارشگر: رحمان قاسمی، یاسر حمیدی

 تصویربرداران: علی قلی زاده، سید حسن جعفری

 دستیار تصویر: مرتضی رفعتی

 منشی صحنه: ندا علی نژاد

 صدابردار: بابک علی نژاد

 کامپیوتر: مازیار بهدانی

 تکنسین ضبط: پیمان رسولی

 ارتباطات: ابراهیم نمازی

ba-varzesh92-02 ba-varzesh90-02

  

نوشته شده توسط umran در شنبه, ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۹:۳۱ ق.ظ

دیدگاه


7 + 6 =