حذف ناباورانه امین قاسمی پور در مسابقات آسیایی در کره جنوبی

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
amin ghasmipur

 

 

 

 

 

 

متأسفانه بوکسور وزن 69- کیلوگرم ایران با شکست مقابل نماینده ترکمنستان از دور بازیهای آسیایی اینچئون حذف شد.

به گزارش ایسنا، در دهمین روز مسابقات بوکس هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچئون در وزن 69- کیلوگرم امین قاسمی پور در دومین مبارزه خود مقابل”سردار هدایبردیف”از ترکمنستان ناباورانه شکست خورد و حذف شد.

بوکسور وزن 69- کیلوگرم ایران در این مبارزه با لباس آبی شرکت داشت و راند اول را با وجود تلاش خوبی که از خود نشان داد 10 بر 9 شکست خورد. در راند دوم نیز این نتیجه تکرار شد. پیروزی قاسمی پور در راند سوم نتیجه‌ای نداشت.

قاسمی پور در دور اول این بازیها “احمد سالم” از عربستان را شکست داده بود.

————

امین قاسمی‌پور پس از شکست برابر حریف ترکمنستانی خود گفت: بوکسور ترکمنستانی تلاش خاصی برای پیروزی نکرد و اصلا مشتی را به من نزد که بخواهد برنده مسابقه باشد. من رقابت پایاپایی در سه راند با او داشتم و به خوبی مبارزه کردم.

قاسمی‌پور ادامه داد: انتظار داشتم که من به عنوان نفر پیروز از میدان مسابقه خارج شوم.

وی که به شدت ناراحت بود دیگر نتوانست صحبت کند و سالن را ترک کرد.

اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس درباره مسابقه قاسمی‌پور گفت: مشت‌زن ما مشت‌های سنگین‌تری را به حریف خود زد و فاصله آنقدر نزدیک نبود که داوران بخواهند رای به برتری مشت‌زن ترکمنستانی بدهند. داوران کنار این مسابقه اکثرا از کشورهای قزاقستان، تاجیکستان و ازبکستان هستند که در چنین مواقعی رای به برتری بوکسورهای خودشان می‌دهند.

احدی درباره مشکلات داوری در بوکس گفت: ما در اکثر مسابقه‌های خودمان با چنین مشکلاتی از سوی داوران مواجه هستیم. متاسفانه ما در داوری ضعیف هستیم و جایگاه بین‌المللی چندانی بین داوران نداریم.

http://ammarlou.ir به این ورزشکار و مربیان وی خسته نباشید عرض نموده و آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای ایشان دارد.

  

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۶:۴۳ ب.ظ

دیدگاه


+ 7 = 8