اخطاریه شماره 37 سازمان هواشناسی (روز شنبه مورخه 93/08/03)

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
هواشناسی جیرنده 13

 

 

 

 

 

 

 

اخطاریه شماره 37 سازمان هواشناسی (روز شنبه مورخه 93/08/03)

 پیرو اطلاعیه شماره 66 روز جمعه مورخ 93/08/02 از بعداز ظهر شنبه با نفوذ جریان های سرد شمالی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه  به سبب بارش شدید باران، آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و به علت بارش برف در ارتفاعات و مناطق مرتفع و کوهستانی، اختلال در تردد جاده ها  به شرح زیر پیش بینی می شود:
شنبه 93/08/03 : بارش باران در شهرهای ساحلی استان گیلان و بارش برف در ارتفاعات گیلان و استان اردبیل.
یکشنبه 93/08/04 : بارش شدید باران در شهرهای ساحلی گیلان، مازندران و گلستان و بارش برف در استانهای اردبیل  و ارتفاعات گیلان ، مازندران و گلستان و با شدت کمتر خراسان شمالی.
دوشنبه 93/08/05 : بارش باران در شهرهای ساحلی استانهای گیلان و غرب مازندران و بارش برف در استان اردبیل و ارتفاعات گیلان و ارتفاعات غربی مازندران.
از شنبه شب و طی یکشنبه و دوشنبه دریای خزر به سبب وزش باد شدید مواج و توفانی خواهد بود. بنابراین توصیه می شود قایقهای ماهیگیری و صیادی تا بعدازظهر دوشنبه از تردد و تورگذاری در دریا خودداری کنند.
یکشنبه کاهش دمای 8 تا 12 درجه ای در استانهای اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و دوشنبه  افت دمای 10 تا 15 درجه ای  در خراسان رضوی و همچنین در این روز افت دمای 5 تا 10 درجه ای  در خراسان جنوبی ، تهران، سمنان، البرز، قزوین، قم، زنجان و آذربایجان شرقی رخ خواهد داد.
از اینرو ضروری است که اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارات احتمالی بعمل آید.

——————————

اطلاعیه شماره 66  سازمان هواشناسی (روز جمعه مورخ 93/08/02)

براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی بعداز ظهر شنبه تا دوشنبه با نفوذ جریان های سرد شمالی، در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و آذربایجان شرقی بارش باران، گاهی وزش باد، در مناطق مرتفع بارش برف و کاهش دمای 8 تا 10 درجه ای دما پیش بینی می شود. روز یک شنبه بارش ها در سواحل دریای خزر بویژه سواحل غربی تشدید خواهد شد. دوشنبه در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده همراه با افت دمای 10 تا 15 درجه رخ خواهد داد. دریای خزر از اواخر روز شنبه و طی روز های یکشنبه و دوشنبه مواج خواهد بود. 

هواشناسی جیرنده 13

 برای مشاهده وضعیت پیش بینی هوا و آمار و اطلاعات ایستگاه هواشناسی جیرنده بر روی پیوند زیر کلیک کنید.

سایت پیش بینی و آمار و ارقام ایستگاه هواشناسی جیرنده

  

نوشته شده توسط umran در جمعه, ۰۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۸:۵۶ ب.ظ

دیدگاه


7 + = 9