مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان و روز ملی خانواده ۹۳/۷/۲۸

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
Picture 048

 

 

 

 

 

 

مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان و روز ملی خانواده

مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان و روز ملی خانواده  در سالن اجتماعات هلال احمر شهر جیرنده برگزار شد.

در روز دوشنبه مورخ ۲۸مهر ماه۹۳مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان و روز ملی خانواده با همکاری مدارس شهر جیرنده و با حضور ریاست و کارکنان اداره آموزش و پرورش منطقه عمارلو و اولیای محترم دانش آموزان جیرنده در سالن اجتماعات هلال احمر این شهر برگزارگردید.

مراسم درابتدا با تلاوتی چند از کلام ا… مجید توسط یکی از دانش آموزان مدرسه مهندس صانعی جیرنده و پخش سرود ملی آغاز شد. سپس علی جعفر کوچکی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه عمارلو ضمن خیر مقدم گویی خدمت حاضرین در مراسم از اهمیت خانواده و نقش آن در رشد و تربیت اخلاقی دانش آموزان اشاره کردند و افزودند با کمی تامل به میزان ساعاتی که یک دانش آموز در محیط خانواده به سر می برد وظیفه اولیا را در امرتعلیم و تربیت و تاثیر آنان در رشد علمی و معنوی روشن می کند.

درادامه یکی از دانش آموزان مدرسه راه زهرا جیرنده پیام مقام عالی وزارت را قرائت کردند. پس از اجرای سرود توسط دانش آموزان مدرسه فاطمیه۲جیرنده، ضرغام مهرگانفرد مدرس آموزش خانواده منطقه سخنانی ایراد نمودند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کننده این مراسم خواستار مهیا کردن شرایط جهت برگزاری جلسات بیشتر با محوریت خانواده بودند. در ادامه به نقش خانواده در دنیای جدید با توجه به تغییرات ایجاد شده در زمان حال بسیار مهم و اساسی دانستند و گفتند که خانواده ها با افزایش دانش و آگاهی خود نسبت وضع موجود می توانند نقش حساس خود را به نحو احسن انجام دهند.

در پایان از اولیای دانش آموزان خواستند که با ایجاد ارتباط موثر با مدارس فرزندان خود مشکلات دانش آموزان را کاهش دهند. 

Picture 048  Picture 038

  

نوشته شده توسط umran در شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶ ب.ظ

دیدگاه


1 + 3 =