پخش تصاویر عزاداری منتخب بخش عمارلو ( ناوه، جیرنده، پاکده و بیورزن) در عصر روز سه شنبه یا چهارشنبه و یا احتمالاً پنج شنبه در برنامه گیلان گشت از شبکه باران

زمان پخش منتخب عزاداری بخش عمارلو در برنامه گیلان گشت از شبکه باران

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
IMG_6622

 

 

 

 

 

 پخش منتخب عزاداری بخش عمارلو در برنامه گیلان گشت از شبکه باران

ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش، به اطلاع می رساند؛ پیرو پخش اخبار و تصاویر مناظر، مراسم و برنامه های بخش عمارلو از شبکه های مختلف استانی و کشوری در روزها و هفته های اخیر؛  این بار با هماهنگی و همکاری بخشداری عمارلو، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی و هیأت امناء مساجد و بقاع متبرکه؛ تصاویر عزاداری منتخب بخش عمارلو ( ناوه، جیرنده، پاکده و بیورزن) در عصر روز سه شنبه  در برنامه گیلان گشت از شبکه باران پخش می شود.

البته در صورتی که زمان دقیق پخش آن مشخص شد از طریق همین پایگاه و همچنین  در مراسم عزاداری های مساجد اطلاع رسانی خواهد شد.

IMG_6622

«گیلان گشت» برنامه ایست تلویزیونی کاری از سیمای مرکز گیلان که به توانمندی های دورترین  روستاهای و مناطق گیلان می پردازد. این مجموعه به روستاهای گیلان که کمتر مورد توجه بوده و پتانسیل های لازم برای توانمندی های کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری و اقتصادی را دارا می باشند – می پردازد.

 برنامه گیلان گشت همچنین با تهیه گزارش از آداب و رسوم روستاها، برگزاری جشنواره های بومی محلی و رشادت های شهدای دورترین مناطق روستایی این برنامه را تقدیم بینندگان می کند. گیلان گشت در روزهای سه شنبه هر هفته بمدت 35 دقیقه از سیمای مرکز گیلان پخش می شود و مورد توجه بینندگان قرار گرفته است.

 

عوامل برنامه :

تهیه کننده : محسن سمندری

نویسنده و اجرا: مرتضی جلوه

تصویربردار: حسین طالبی

تدوین: سید جعفر رحیمی مقدم

ghilan ghasht

  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲:۵۳ ب.ظ

دیدگاه


7 + 9 =