پایگاه اطلاع رسانی بخش عمارلوی شهرستان رودبار
یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
[ویدئویی وجود ندارد]

کلیپ برنامه قدسیان درباره شهید نجاتعلی دهقان

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32

 

 

 

 

 

 

مستند شهید دهقان خرمکوهی در  ساعت ۱۱:۴۵ روز جمعه مورخه  ۹۳/۱۱/۳ در برنامه قدسیان از شبکه باران پخش شد. جهت دریافت و مشاهده آن می توانید بر گزینه دانلود فیلم در پایین همین صفحه کلیک کنید.

نام: نجاتعلی

نام خانوادگی:  دهقان

شغل: (معلم) دانشجوی مرکز تربیت معلم  لاهیجان

نام پدر: عیسی

 تاریخ تولد:  ۱۳۴۷

تاریخ شهادت:  ۶۷/۱/۲۴

محل شهادت: سیدصادق عراق

مزار شهید: خرمکوه

شهید نجاتعلی دهقان در سال ۱۳۴۷ در روستای خرمکوه، بخش عمارلوی شهرستان رودبار دیده به جهان گشود. شهید دهقان تحصیلات دبیرستان را در دبیرستان طالقانی شهر رودبار به پایان برد و پس از پذیرش در کنکور در مرکز تربیت معلم شهید رجایی لاهیجان به تحصیل پرداخت. در بهار سال ۶۶ به آموزش نظامی در منجیل رفت و در اسفند ۶۶ پس از شرکت در عملیات کربلای ۱۰ در گردان ابوالفضل (ع) لشگر قدس گیلان در ۴ فروردین ۶۷ در منطقه سید صادق عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

دانلود فیلم

  

جمعه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲:۱۲ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    به نام خدا. با شهید والا مقام شهید دهقان از دوران کودکی مأنوس بودم. ایشان ازدوران نوجوانی دارای روحی بلند و شخصیتی معنوی بودند. تنگنای عالم خاک برای این مسافر عالم افلاک کوچک بود. او چون مراد و مولایش امام حسین (ع) منتظر نوشیدن جام شهادت بود. او بزرگ بود و این مضیق حیات گنجایش روح بلند او را نداشت. امیدکه در روز حشر دستگیر همه ی ارادتمندانش باشد. از روح بزرگش استمداد می طلبیم که ما جاماندگان از قافله شهادت را مشمول شفاعت خود در روز قیامت قرار بدهند.
    یاد و خاطره اش همواره جاویدان باد. قم المقدسه/حبیبی خرمکوهی

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


3 + 5 =