در جلسه فرماندار شهرستان رودبار با بخشداران:

بخشداران در جهت رفع مشکلات اهتمام بیشتری داشته باشند

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
ggfh5758708e

 

 

 

 

 

سید محمد احمدی فرماندار رودبار درنشست بخشداران این شهرستان با اعلام این مطالب اظهار داشت: شور و شعف وصف ناشدنی دهه فجر امسال که همانند امید و سرور پس از انتخابات سال ۹۲ بود باید با ارائه خدمات بیشتر و تلاش درجهت حل مشکلات و مطالبات مردم تداوم یابد.

 

ggfh5758708e

احمدی با اشاره به خدمات ۱۶ ماهه دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: برغم تمام تنگناها و مشکلات، گفتمان صداقت، پاکدستی و نگاه فنی و متوازن حاکم بر دولت در این ماههای سپری شده در رفع دغدغه های مردم و عزت و اقتدار آنان نمود و جلوه چشمگیری پیداکرده است.

وی خاطر نشان کرد: بخشداران بعنوان نمایندگان عالی دولت در بخشها باید با حضور میدانی مستمر و ارتباط تنگاتنگ و فشرده با مردم نسبت به پیگیری مشکلات و تلاش درجهت رفع آنها از طریق مبادی قانونی و ظرفیتهای موجود اهتمام بیشتری داشته باشند.

arsegrty6t5ticle

فرماندار با بیان اینکه زمان منتظرمان نخواهد ماند تاکید کرد: از این فرصت که برای خدمت در نظام مقدس اسلامی و دولت تدبیر و امید مهیا شده است باید درجهت همت مضاعف و ایجادانگیزه و شور و نشاط کار، تلاش و سازندگی نهایت بهره را برد که شرمنده مردم، وجدان، تاریخ و صاحبان اصلی نظام و انقلاب نشویم.

وی همچنین از آنان خواست تدابیر و برنامه ریزیهای لازم را برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی بیندیشند.

  

نوشته شده توسط farabi در دوشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۷:۰۷ ب.ظ

دیدگاه


4 + = 11