وضعیت جوی و راههای ارتباطی بخش عمارلو – ۹۳/۱۲/۱

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
DSC00055

 

 

 

 

 

بارش باران و برف در روزهای اخیر موجب خوشحالی مردم بویژه کشاورزان شد؛ اما کاهش دما و شروع یخبندان و کولاک از عصر روز جمعه ۹۳/۱۲/۱ در منطقه موجب سختی تردد در جاده های ارتباطی شد و طبق پیش بینی سازمان هواشناسی این وضعیت تا ظهر روز یکشنبه ادامه دارد. و روزهای بعدی هفته نیز یخبندان خواهد بود.

راه اصلی لوشان – جیرنده هم اکنون (ساعت ۲۱ روز جمعه ۹۳/۱۲/۱) باز اما با زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی قابل تردد است. سایر راههای فرعی بخش عمارلو تقریباً مسدود است.

اخطاریه شماره ۶۰ پنج شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۳۰

پیرو اطلاعیه شماره ۹۵ مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ هشدار هواشناسی برای وضعیت هوای روزهای جمعه و شنبه به شرح زیر به اطلاع می رسد:

۱- روز جمعه در مسیرهای جاده ای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، کرمانشاه، شمال ایلام، همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد و مسیرهای کوهستانی استانهای گیلان، مازندران و مسیرهای شمالی استانهای تهران، قزوین و البرز

۲- روز شنبه در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، سمنان، مسیرهای کوهستانی استان گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، البرز، مناطق کوهستانی تهران، کهگیلویه و بویراحمد و شمال فارس بارش برف پیش بینی می شود.

بنابراین توصیه می گردد برای اجتناب از اختلال در تردد جاده ای تمهیدات لازم انجام گیرد و برای سفر در مسیر های ذکر شده به همراه داشتن وسایل ایمنی زمستانی بویژه زنجیر چرخ ضروری است.

 

برای مشاهده آخرین وضعیت جوی مرکز بخش عمارلو و دریافت ارقام و آمار ایستگاه هواشناسی سینوپتیک جیرنده بر روی اینجا کلیک کنید.

DSC00054 DSC00055 جیرنده(۱) ۹۳-۱۲-۱ جیرنده(۲) ۹۳-۱۲-۱

  

نوشته شده توسط umran در جمعه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۲ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  سلام ، به نظرم بنویسید سایت اختصاصی جیرنده بهتر است!

  1. 0

   سلام آقای جعفری: از اینکه به سایت ما سر می زنید و نظر می دهید ممنونیم. اگر منظور شما از گزارش های برف است؛ یک دلیل آن قطعی ارتباطات در جیرنده در این ۳ روز اخیر است. اما این سایت متعلق به کل بخش است نه جیرنده؛ حتی بیشتر نویسنده گان آن هم از روستاهای عمارلو هستد. ما بارها فراخوان زده ایم که افراد علاقه مند و فعال در این زمینه به کمک ما بیایند و حداقل اخبار و مسائل روستای خود را پوشش و انعکاس دهند.(بویژه در زمان قطعی ارتباط در یک مسیر و یا شرایط مشابه) اما ظاهراً بزرگواران بعضی از روستاها فقط روحیه انتقادی و ایرادهای بنی اسرائیلی دارند و معمولاً بجای همکاری با نظرات سراسر لطفشون فقط و فقط فاز منفی می فرستند و در سایت ها دنبال مطلب می گردند تا تخریب کنند.
   اما پیشنهاد من بعنوان یک دوست به شما اینه که بجای این حرفها؛ یک وبسایت و یا حداقل یک وبلاگ(در این زمینه) راه بیاندازید تا:
   ۱- مسائل و مشکلاتی که مدام از آن یاد می کنید؛ انعکاس دهید تا ما نیز از آن استفاده کنیم.
   ۲- حرف ها، نظرات، نتایج مقایسه ها و تجزیه و تحلیل های خود را در آنجا انتشار دهید و البته بازتاب های آن را نیز درج کنید تا برای شما روشن شود که چقدر در کارهای رسانه ای؛ محدودیت، مسئولیت، مشقت و از همه مهمتر هزینه های پیدا و پنهان مادی و معنوی وجود دارد.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


1 + = 2