بازدید از تابلوی در حال احداث در ورودی بخش عمارلو – ۹۴/۳/۱۶

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32

 

 

 

 

 

 

بخشدار عمارلو به همراه کارشناسان بخشداری و دهیار معدن سنگرود در عصر روز شنبه مورخه ۹۴/۳/۱۶ از پروژه در حال احداث تابلوی راهنمای مسافران و گردشگران (واقع در در ورودی بخش عمارلو در چهار راهی پایین تر از روستای بیورزن) بازدید نمودند.

این تابلوی بتنی توسط بخشداری عمارلو و با همت دهیاری معدن سنگرود (در حدفاصل ۲۸ کیلومتری شهر جیرنده و ۶ کیلومتری شهر لوشان) در حال احداث است و قرار است مطلبی با این مضمون ” به زادگاه سرداران شهید درویشوند و درویش زاده و ۱۰۳ شهید گرانقدر بخش عمارلو خوش آمدید” نوشته شود.

tabloye bakhsh ammarlou (0) tabloye bakhsh ammarlou (1) tabloye bakhsh ammarlou (2) tabloye bakhsh ammarlou (3) tabloye bakhsh ammarlou (4) tabloye bakhsh ammarlou (5) tabloye bakhsh ammarlou (6) tabloye bakhsh ammarlou (7) tabloye bakhsh ammarlou (8) tabloye bakhsh ammarlou (9) tabloye bakhsh ammarlou (10) tabloye bakhsh ammarlou (11) tabloye bakhsh ammarlou (12) tabloye bakhsh ammarlou (13) tabloye bakhsh ammarlou (14) tabloye bakhsh ammarlou (15) tabloye bakhsh ammarlou (16)

  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۹ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  سلام
  برای یک تابلو شش متری که یک مسئول با عکاس و دار و دسته نمی ره تا خبری را برای دیگران مخابره کنه الان تمثال های بزرگ و نمادها و المان های بزرگ را اینگونه تبلیغ نمی کنند. زشته نکنید.

  1. 0

   سلام
   ۱- در شرایط مالی کنونی انجام دادن همین تابلوی ۶ متری که شما می فرمایید کار کوچکی نیست. آنهم در بخش عمارلو که بعلت بعد مسافت؛ هزینه ها چند برابر است. حتی برای احداث آن شب ها کارگران و دهیار مربوطه در آن بیایان می خوابند.
   ۲- جاههای دیگری که شما می فرمایید تمثال های بزرگی درست می کنند:
   اولاً پول و اعتبار فراوان دارند و …
   دوماً بیشتر اوقات بخش خصوصی و شرکت ها مستقیم و یا غیرمستقیم هزینه می کنند و بعدش هم خوب تبلیغ می کنند و هم خوب استفاده می کنند. احتمالاً شما مطلع نیستید چه می گذرد.
   ۳- چنین تابلویی نیاز مبرم منطقه و خواسته بحق مردم بود بویژه برای جلوگیری از سردرگمی مسافران و مهمانان و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا
   ۴- البته طبعیی است وقتی کاری صورت نمی گیرد انتقادی هم نیست. وقتی کاری انجام شد ایرادها بروز می کند بقول ضرب المثل معروف که: مرد تا سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد.
   ۵- ما خود را موظف به پذیرش انتقاد منصفانه می دانیم. شما می توانستید درخصوص کیفیت کار و … انتقاد کنید و پیشنهاد دهید.
   نه اطلاع رسانی صادقانه را زیر سوال ببرید. برای مثال چرا نگفتید ” الان تمثال های بزرگ و نمادها و المان های بزرگ در جاههای دیگر درست می کنند؛ چرا ورودی بخش تابلو ندارد؟ ”
   ۶- اینجا یک پایگاه اطلاع رسانی و عرصه گفتگو و همدلی است. چنین کاری در حال انجام است و ما خود را مکلف می دانیم تا حد توان اطلاع رسانی کنیم. قضاوت با مردم است. حتی متن پیشنهادی را که قرار است روی تابلو نصب شود نوشتیم تا نظرات و پیشنهادهای بهتر را نیز دریافت کرده و انعکاس دهیم.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


6 + = 15