آتش سوزی و سقوط تخته سنگ در جاده جیرنده به لوشان – ۹ الی ۱۱ خرداد ۹۴

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
rizesh sang be dakhel jaddeh (3)

 

 

 

 

 

 

 

آتش سوزی و سقوط تخته سنگ در جاده جیرنده به لوشان – ۹ الی ۱۱ خرداد ۹۴

 با فرا رسیدن فصل گرما و خشکی هوا، فصل کارهای کشاورزی و همچنین تردد مسافران و گردشگران؛ درختان و علفزارهای اطراف شهرها و روستاها در معرض آتش سوزی قرار می گیرد. با توجه به بادخیز بودن منطقه عمارلو این مشکل دوچندان شده است.

لذا از کلیه کشاورزان و باغ داران و همچنین مسافران و گردشگران درخواست می شود از آتش زدن کاه وکلش و روشن کردن آتش در مجاورت علفزارها جداً خوداری کنند و در پایان حضور خود در طبیعت از خاموش شدن کامل آتش اطمینان حاصل کنند و از انداختن شیشه های سالم و شکسته در طبعیت خودداری نمایند. چونکه در روزهای آفتابی همانند یک ذره بین عمل کرده و موجب آتش گرفت علف و گیاهان خشک می شود.

برای دومین بار در هفته های اخیر در روز سه شنبه مورخه ۹۴/۳/۱۹ با سهل انگاری یکی از مسافران به مدت یک ساعت بخشی از زمینهای اطراف روستای بیورزین دچار آتش سوزی شد که با همت اهالی و آتش نشانی شهرداری لوشان خاموش گردید.

atash suzi atraf bivarzen (6) atash suzi atraf bivarzen (5) atash suzi atraf bivarzen (4) atash suzi atraf bivarzen (3) atash suzi atraf bivarzen (2) atash suzi atraf bivarzen (1) atash suzi atraf bivarzen (0)

در حوالی روز پنجشنبه مورخه ۹۴/۳/۲۱ دو تخته سنگ بزرگ (بر اثر بارش باران) به داخل جاده جیرنده – لوشان (پایین تر از روستای بیورزین) سقوط کرد که با هماهنگی های صورت گرفته توسط دهیاری بیورزین و بخشداری عمارلو؛ اداره راه و شهرسازی شهرستان رودبار نسبت به خارج نمودن تخته سنگ ها و بازگشایی محور فوق اقدام نمود.

rizesh sang be dakhel jaddeh (0) rizesh sang be dakhel jaddeh (2) rizesh sang be dakhel jaddeh (1) rizesh sang be dakhel jaddeh (3) rizesh sang be dakhel jaddeh (4)

  

نوشته شده توسط umran در شنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۳:۲۷ ب.ظ

دیدگاه


9 + 9 =