کسب مجدد مقام نایب قهرمانی پرتاب نیزه در کشور توسط خانم فاطمه پروانه

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
Copy-of-2012-01-29-4491

 

 

 

 

 

 

مسابقات دو و میدانی قهرمانی دختران نونهال منطقه چهار کشور، عصر روز سه شنبه مورخه ۹۴/۳/۲۸ با معرفی نفرات برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت پایان یافت.


در این دوره از رقابت ها، ۳۲ دونده دختر رده سنی نونهال از استان های گیلان، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مسئول برگزاری مسابقات با اعلام این خبر گفت: در پایان این مسابقات و در پرش طول ساینا بالاجانی از گیلان، در پرتاب وزنه ساناز آذری و در هزار و ۵۰۰ متر عاطفه صدر هر دو آذربایجان شرقی، در ۱۰۰ متر با مانع نرگس استجلری، در ۱۰۰ و ۴۰۰ متر نسرین بهرامی و در پرش ارتفاع زینب غفاری همگی از زنجان اول شدند.

فرامرز احمدی افزود: در مسابقات دوومیدانی دختران نونهال منطقه چهار کشور، ۳۲ ورزشکار ازاستان های گیلان، زنجان، آذربایجان شرقی و غربی در ماده های ۱۰۰متر، ۴۰۰ متر، هزار و ۵۰۰ متر، ۱۰۰متر با مانع، پرش طول، پرتاب وزنه و پرتاب نیزه یک روز در ورزشگاه سردارجنگل رشت باهم مسابقه دادند.
وی گفت: نفرات برتر در مسابقات برترین های دوومیدانی دختران نونهال کشور حضورمی یابند.

تیم شهرستان رودبار با ۳ ورزشکار در مواد پرتاب نیزه و پرتاب وزنه به مربی گری خانم چگینی از لوشان در این مسابقات شرکت کرده بود که خانم فاطمه پروانه در پرتاب وزنه مقام پنجم و در پرتاب نیزه مقام دوم را کسب نمود و نایب قهرمان شد.

Copy-of-2012-01-29-4491

ammarlou.ir این موفقیت را به این ورزشکار ، خانواده محترمشان و مربیان پرتلاش ایشان (سرکار خانم چگینی و صانعی) و به مردم بخش عمارلو تبریک عرض می نماید.

همچنین از این ورزش کار بخوانید:

درخشش خواهران ورزشکار و فرهنگی در سطح کشور و استان
کسب ۲ طلا، ۱ نقره و ۲ برنز توسط دانش آموزان دختر ورزشکار عمارلو از مسابقات استانی
بازدید و جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در شهر جیرنده – ۹۴/۲/۷
مراسم تقدیر از ورزشکار نونهال فاطمه پروانه نایب قهرمان پرتاب نیزه منطقه ۴ کشور و مربی ایشان
کسب مقام دوم پرتاب نیزه مسابقات دانش آموزی مقطع تحصیلی متوسطه استان توسط خانم فاطمه پروانه ۹۳/۹/۲۴
  

نوشته شده توسط umran در پنج شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۸ ب.ظ

دیدگاه


+ 1 = 5