ادامه احداث ساختمان مسجد لایه بعد از ۷ سال

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
masjed layeh (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روستای لایه با زیربنای ۴۵۰ متر مربع در محله قدیم روستای لایه واقع شده بود که در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴بر اثر جرقه زدن سیمهای برق هنگام نصب لمبه دچار آتشسوزی و به همراه کلیه تجهیزات آن تخریب شد.

اهالی مؤمن و با اعتقاد روستای لایه که از این حادثه متأثر شده بودند با اهدای زمین توسط آقای حمدا… حسینی در محل جدید روستا در سال ۸۸ شروع به ساخت مسجد با زیربنای ۵۰۰ متر مربع نمودند که  بعلت مشکلات مالی و کمبود اعتبار فقط موفق به احداث فنداسیون شدند و  ادامه کار عملاً میسر نبود تا در سال جاری اهالی و اعضای شورای اسلامی و اعضای هیأت امناء مسجد؛ با کمک برخی از ادارات و نهادها و افراد خیر و نیکوکار شروع به ادامه کار احداث ساختمان مسجد روستا نموده اند.

اهالی روستا در طول این ۷ الی ۸ سال از ساختمان مدرسه برای مراسم عزاداری و مجالس ختم و …  استفاده می کردند. نصب سوله و اسکلت فلزی ساختمان مسجد موجب شادی و خوشحالی مردم مؤمن و متدین روستا شده است.

با توجه بعد مسافت و محرومیت مضاعف مردم منطقه ادامه و تکمیل و تجهیز ساختمان مسجد فوق نیاز به کمک و مساعدت مالی افراد خیر و ادارات و نهادهای متولی دارد.

اسامی اعضای هیأت امناء مسجد روستا:

۱- پیله آقا اسدی

۲- بخشعلی یزدانی

۳- حبیب اله حسینی

۴- نقی رضایی

۵- اکبر عنبری

اسامی اعضای شورای اسلامی روستا

۱- براتعلی گل نژاد

۲- محرمعلی غلامی

۳- مهدی رضایی نصر

دهیار روستای لایه

خانم میترا رضایی

masjed layeh (0) masjed layeh (1) masjed layeh (2) masjed layeh (3) masjed layeh (4) masjed layeh (5) masjed layeh (6) masjed layeh (7) masjed layeh (8) masjed layeh (9) masjed layeh (10) masjed layeh (11) masjed layeh (12) masjed layeh (13) masjed layeh (14) masjed layeh (15) masjed layeh (16) masjed layeh (17) masjed layeh (18) masjed layeh (19)

***********

MASJED LAYEH (4)

MASJED LAYEH (0) MASJED LAYEH (1) MASJED LAYEH (3) MASJED LAYEH (5) MASJED LAYEH (6) MASJED LAYEH (7)

  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  با سلام ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه عزیزان و دست اندرکاران
  دعای مردم بدرقه راه مسئولین زحمتکش.
  انشاء ا… خداوند به تمامی خیرین و بانیان احداث مسجد پاداش اخروی عنایت فرماید.
  رضایی روستای لایه 

 2. 0

  ممنون ازحمایت های مسوولین انشالله این حمایت ها ادامه دارباشه
  باتشکر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


6 + 5 =