آغاز فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
۲۲۴۷۱۴۰

 

 

 

 

 

 

آغاز فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی از ۷ الی ۱۴ مردادماه – ۹۴/۵/۷

 

سازمان سنجش آموزش کشور بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در متقاضی پذیرش دوره های ارائه شده نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۴ می رساند که ثبت نام برای شرکت در پذیرش مذکور از طریق شبکه اینترنت این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org از روز یک شنبه  ۷/۰۵/۹۴ آغاز و در روز یک شنبه ۱۴/۰۵/۹۴ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مربوطه  می‌باشند، می توانند در پذیرش مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

———–

ثبت نام در مقطع کاردانی در مرکز علمی کاربردی البرز فاراب عمارلو

زمان ثبت نام:

از روز چهارشنبه  ۹۴/۵/۷ الی روز  چهارشنبه ۹۴/۵/۱۴

(به صورت حضوری و یا اینترنتی) درنیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در مقطع  کاردانی به صورت ترمی در رشته های ذیل دانشجو می پذیرد:

علاقه مندان می توانند از روز چهارشنبه  ۹۴/۵/۷ الی  روز  چهارشنبه ۹۴/۵/۱۴  با مراجعه به دفاتر خدماتی اینترنتی و اخذ دفترچه راهنما  در سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org و یا http://www.uast.ac.ir یا اینکه با مراجعه (به خود مؤسسه واقع در فاز ۳ شهر جیرنده) ثبت نام نمایند.

رشته های کاردانی مرکز علمی و کاربردی البرز فاراب عمارلو:

۱- کاردانی فنی برق- برق صنعتی

۲- کاردانی فنی باغبانی – گیاهان دارویی و معطر

۳- کاردانی حرفه ای حسابداری- حسابداری صنعتی

۴- کاردانی حرفه ای امور تعاون

۵- کاردانی فنی نرم افزار- برنامه سازی کامپیوتری

۶- کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده

۷- کاردانی فنی معدن – استخراج 

شماره های تماس: ۴۰۴۹ –  ۴۴۰۰ ۰۱۳۳۴۶۱

 دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام ورودی به مقطع کاردانی در مهر ۹۴ در علمی و کاربردی

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی این دانشگاه از ۷ مردادماه خبر داد و گفت:براساس تقویم آموزشی، ثبت‌نام دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز آغاز شده و تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد.

دکتر محمدعلی اخباری ضمن اعلام این خبر، با تاکید بر اینکه داوطلبان فقط در مهلت تعیین شده می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، افزود:متقاضیان باید در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و توجه داشته باشند غیر از زمان تعیین شده،زمانی دیگری برای ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی دانشگاه اعلام نخواهد شد.

وی در مورد ظرفیت پذیرش دانشجو و زمان اعلام نتایج نهایی اظهار کرد: ظرفیت پذیرش هر رشته در دفترچه‌ای که روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت اعلام شده است،باید گفت محدودیتی در پذیرش وجود ندارد و هر فردی که برای ثبت‌نام اقدام کند پذیرش خواهد شد.

ارائه ۱۱۸۳ کدرشته جدید

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه درمورد کدرشته‌های این دانشگاه توضیح داد:طبق آخرین مصوبه شورای گسترش ۹۵۹۸ کدرشته محل توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه می‌شود که از این تعداد ۶۱۴۴ کدرشته در مقطع کاردانی است،۳۴۵۴ کدرشته برای مقطع کارشناسی است.از میان این رشته ها ۱۱۸۳ کدرشته جدید براساس نیاز روز بازار ایجاد شده است و برای مهرماه سال جاری برای اولین بار ارائه می‌شود.اسپرو

نوشته شده توسط umran در چهارشنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۸ ب.ظ

دیدگاه


8 + 9 =