درخشش میثم رضایی لایه در لیگ یک دوچرخه‌سواری کشور

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
۱۳۹۴۰۳۰۶۰۰۰۷۲۹_PhotoA

در پایان رقابت‌های دوچرخه‌سواری پیست دسته یک کشور، میثم رضایی لایه موفق شد در سه بخش عناوین اولی تا سومی را کسب کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، رقابت‌های پیست لیگ دسته یک دوچرخه‌سواری کشور را در حالی به کار خود پایان داد که میثم رضایی لایه  موفق شد در سه بخش دور امتیازی، اسکرچ و رقابت‌های بخش ۴ کیلومتر عناوین اولی تا سومی را به خود اختصاص دهد.

رضایی در این پیکارها در رقابت‌های دور امتیازی صاحب سکوی قهرمانی شد، در مسابقات بخش اسکرچ عنوان نایب‌قهرمانی را به دست آورد و در نهایت در پایان مسابقات ۴ کیلومتر هم به سکوی سومی بسنده کرد.

بدون شک عناوین خوب و قابل توجهی که رضایی در این سه بخش به دست آورد، می‌تواند نویدی برای روزهای خوب دوچرخه‌سواری استان قزوین باشد.

این هیئت ورزشی که حالا دیگر نزدیک به یک سالی می‌شود که عملاً در هیچ یک از مسابقات قهرمانی کشور حضور ندارد، به نظر می‌رسد رفته‌رفته باید با برنامه‌ریزی منظم ناکامی‌های گذشته را جبران سازد.

دبیر هیئت دوچرخه‌سواری استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به کسب عنوان‌های خوب و قابل توجه میثم رضایی در رقابت‌های پیست دسته یک کشور اظهار کرد: این رقابت‌ها از آنجا مهم بود که رضایی در هر سه بخشی که وارد رقابت شد، موفق عمل کرد و سه عنوان را برای خود و استان به دست آورد.

پیمان خداداده افزود: این مسابقات از سطح خوبی برخوردار بود و رضایی نیز با تمریناتی که از قبل به صورت منظم پشت سر گذاشته بود، موفق شد در این رقابت‌ها عملکرد خوب و قابل قبولی را از خود بر جای بگذارد.

وی با اشاره به اینکه دوچرخه‌سواران استان قزوین توانایی‌های بالایی دارند و می‌توانند در مسابقات قهرمانی کشور عناوین خوبی را کسب کنند، اظهار امیدواری کرد که با درایت و برنامه‌ریزی مسئولان این هیئت ورزشی بتواند همچون سال‌های قبل دوباره عناوین خوب خود را تکرار کند و ورزشکاران این رشته ورزشی با دغدغه کمتری فعالیت‌های خود را ادامه دهند.

گفتنی است؛ رقابت‌های دوچرخه‌سواری پیست دسته اول کشور با شرکت ۱۳ تیم در پیست آزادی تهران برگزار شد.

  

نوشته شده توسط farabi در پنج شنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱:۰۲ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  افتخار لایه است دیگه

 2. 0

  واقعا خیلی خوش حال شدم ارزو میکنم که اقا میثم عزیز و بزرگوار لایه ایی تمام افتخارات دنیا را بدست بیاورند و امیدوارم مسئولین استان گیلان و علی الخصوص شهرستان رودبار و بویژه مسئولین بخش عمارلو و بخشدار عزیز از ایشان حمایت های لازم را دریغ نکنند و تمام موانع بر سر را ه این عزیز را برداشته تا همه ما شاهد موفقیت این جوان لایه باشیم

 3. 0

  واقعا دمت گرم میثم باعث سربلندی لایه و عمارلو شدی

 4. 0

  واقعا باعث افتخاره.

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


+ 8 = 15