مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال جام شهدای بخش عمارلو – ۹۴/۵/۱۵

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
marasem ghoreh kashi jam shohda (28)

 

 

 

 

 

بسمه تعالی

مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال جام شهدای بخش عمارلو با حضور سرمربی، مربی، سرپرست و برخی از بازیکنان تیم های شرکت کننده، اعضای هیأت فوتبال بخش عمارلو، عوامل برگزاری مسابقات، کارکنان بخشداری عمارلو و شهرداری جیرنده و اعضای شورای اسلامی شهر جیرنده در روز پنجشنبه مورخه ۹۴/۵/۱۵ در سالن اجتماعات شهرداری جیرنده برگزار شد؛

در این مراسم بعد از تلاوتی چند از قرآن مجید، ابتدا بابک احمدپور رییس هیأت فوتبال بخش عمارلو ضمن اشاره به سوابق پر رونق برگزاری این مسابقات در طول دو دهه قبل؛ با حضور تیم های متعدد از مناطق مختلف و با همکاری مسئولین و ورزشکاران در روستای گردشگری داماش؛ افزود بعلت مهاجرت برخی از افراد و کمبود امکانات؛ برگزاری این مسابقات کمرنگ شد. اما هم اکنون حضور شما جوانان و ورزشکاران موجب حرکت ما می شود و انرژی و انگیزه پیدا می کنیم و تاکنون توانسته ایم بصورت کج دار مریض اجرای مسابقات را حفظ کنیم.

کمبود اعتبارات و امکانات باعث شده نتوانیم در خور شأن شما عزیزان مسابقات را اجرا کنیم. چرا که ۱۰ سال درگیر ساخت سالن ورزشی جیرنده بودیم؛ خرید زمین فوتبال، تسطیح، دیوارکشی، احداث سرویس بهداشتی و رختکن و …

بحث کمپ ورزشی داماش را نیز کنار نگذاشته ایم. ۱۲ هزار مترمربع زمین، در اختیار شرکت ورزشیار قرار داده ایم. اما متأسفانه سرمایه دار مربوطه برای تأمین ۸۰۰۰ متر بعدی به مشکل کار اداری در منابع طبیعی برخورد نموده است؛ با ایشان اتمام حجت نموده ایم در صورتی که نتواند مشکل اداری را مرتفع نماید؛ حداقل امکانات را در زمین فعلی فراهم نماید تا بقیه مسائل حل شود. با جلسه ای که با شورای اسلامی و دهیاری داماش داشتیم مقرر شد شرکت فوق تا پایان شهریور ماه زمین را محصور و سرویس بهداشتی و رختکن احداث نماید در غیر اینصورت شورای اسلامی و دهیاری داماش آمادگی دارد با کمک مسئولین مربوطه حداقل امکانات را دایر نماید. و یا باشرکت های دیگر وارد مذاکره شود.

در سالن ورزشی و زمین فوتبال جیرنده امکانات برگزاری مسابقات فراهم هست؛ در طول سال هم مسابقات متعددی در داخل سالن برگزار می شود، اما وزش باد و شرایط جوی در این فصل اجازه نمی دهد در فضای باز مسابقات را برگزار کنیم.

از طرفی دیگر مقصود ما این است که ورزشکاران از تعطیلات پایان هر هفته در طبیعت داماش لذت ببرند. آب و هوای داماش در کنار ورزش موجب تندرستی می شود.

ایشان در ادامه ضمن معرفی اعضای هیأت فوتبال بخش عمارلو گفت پیگیر هستیم تا ابلاغ بقیه عزیزان را بگیریم.

رییس هیأت فوتبال بخش عمارلو از ورزشکاران درخواست نمودند سعی کنید ضوابط و مقررات را رعایت کنید. برای اجرای نظم انضباط نیاز به همکاری همه عوامل داریم. برای این کار از وجود پیشکسوتان و معتمدین روستاهای خود استفاده کنید؛ چرا که همیشه این روش بهتر از نیروی قهریه؛ کارایی دارد. خود نیروی انتظامی هم به این سمت گرایش پیدا کرده است. سعی کنید قبل از مسابقه و یا در طول مسیر با بازیکنان صحبت کنید. برای بیمه ورزشی و پرداخت شهریه به موقع اقدام نمایید. کار را به وقت های پایانی موکول نکنید. چرا که سال گذشته برای ورزشکاری حادثه ای رخداد؛ که از قضاء بیمه ورزشی نداشت، دردسر زیادی کشیدیم. اما به لطف دوستان مشکل اداری این عزیز حل شد. اما هم اکنون صدور بیمه بصورت برخط و سیستمی هست. هزینه بیمه یکساله یک ورزشکار در روستا ۱۲ هزار تومان است که با هماهنگی های بعمل آمده در صورت وجود مدارک شناسایی ورزشکاران حداکثر قبل از برگزاری مسابقات می توانیم برای آنان کارت صادر نماییم. بدون بیمه مسابقات غیر قانونی است. لذا با شروع مسابقات از حضور ورزشکاران بدون بیمه در داخل بازی جلوگیری بعمل می آید. به دوستان خود توصیه کنید. بعضی ها شاید همین مبلغ را نداشته باشند؛ لذا به آنها کمک کنید.

درسته که امکانات کم هست، اما هزینه های برگزاری مراسم بالاست. هزینه های پیش بینی نشده زیادی داریم. میزبانی در چنین شرایطی سخت هست. دردسرهای برگزارکنندگان با پول حل نمی شود. هیأت فوتبال و اداره ورزش و جوانان شهرستان مشکلات مالی زیادی دارند، هم اکنون هیچ کمک مالی نمی توانند؛ در این زمینه بکنند.

در پایان از همه تشکر می کنم. از آقای خنجری که در سال گذشته همکاری زیادی با ما کردند. از خانواده رهبر که همیشه با ما همکاری می کنند. از تماشاگران، بازیکنان، داوران و مسئولین، شوراها، دهیاران و نیروی انتظامی تقدیر و تشکر می نمایم. انشاء ا… و با همکاری شما همه چیز به خوبی پیش رود.

در ادامه جلسه؛ سرپرستان و عوامل اجرایی هر یک از تیم ها، مطالب و یا سوالاتی را مطرح نمودند که بر حسب مورد آقای بابک احمدپور و یا بقیه اعضاء پاسخ های لازم ارائه نمودند که پاسخ مربوطه در متن صحبت های رییس هیأت فوتبال و یا درمصوبات جلسه ذکر شده است.
به عبارتی دیگر؛ تقریباً همه افراد راجع به رعایت نظم و انظباط، اخلاق و قوانین و مقررات – عدم تأخیر تیم ها – انتخاب داوران از طریق هیأت فوتبال – رعایت منش و مرام، ورزش پهلوانی؛ نظر مشترکی داشتند و بر اجرای آنها تأکید نمودند.

علی رفیعی سرپرست تیم انبوه:
راجع به حضور کادر پزشکی نحوه اجرای قوانین انتخاب داوران، قدرت اجرایی و میزان کمک مالی هیأت فوتبال سوالاتی را مطرح نمودند.

حسن عزیزپور مربی تیم انبوه:

قهرمانی در فوتبال مهم نیست پهلوانی مهم است. زمانبندی رعایت شود و تیم ها تأخیر نداشته باشند. برای تأمین هزینه ها از خیرین و شرکت ها کمک بگیرید. تجهیزات بعد از مسابقات رها نشود نگهداری تجهیزات و امکانات مهم است.

سجاد فرضی زاده بازیکن تیم شهدای نوده:

با تشکر بابت دعوت جهت شرکت در این مسابقات ما امسال بصورت آزمایشی در این مسابقات شرکت کرده ایم؛ چرا که برنامه ریزی در اجرای بهتر مسابقات مهم است. برنامه ریزی دقیق باشد همه چیز رعایت می شود. همانطور که هر بازیکن در فوتبال باید در پست خود بازی کند، عوامل اجرایی نیز باید در جایگاه خود حضور فعال داشته باشند. با توجه به بعد مسافت؛ حضور تیم ها باید به موقع باشد، تا عوامل تیم ها از نظر روحی و جسمی بعد از نرمش و تمرین دچار ضعف نشوند و همچنین پیش دوستان خود شرمنده نشویم.

پیروز لاجوردی دهیار داماش و عضو هیأت فوتبال بخش عمارلو:

روستای داماش روستای خاص هست شرایط خاصی هم داریم. در حال حاضر ما اعتباری برای برگزاری مسابقات نداریم. با توجه به کمبود امکانات قول نمی دهیم تیم های برگزیده را به شهرستان اعزام کنیم. بضاعت ما در همین حد هست. اما نیت ما و هدف ما در برگزاری مسابقات در این است که با یکدیگر آشنا شویم، دوستی ها عمیق تر شوند، من خودم داور حرفه ای نیستم لذا هدف این است که در کنار هم باشیم و از مسابقات لذت ببریم.

آیت حسینی حامی مالی تیم امید لایه:

برای ما دورهم بودن مهم است. امنیت مسابقات و سلامت ورزشکاران مهم است. لذا باید به حرف هایی که زده می شود و قول هایی که داده می شود عمل شود. همکاری باید متقابل باشد. از دوستان و مسئولین هم درخواست می کنم در تسطیح زمین ورزشی لایه به ما کمک کنند.

مجتبی قلی زاده عضو شورای اسلامی و سرپرست تیم شهدای سنگرود:

ما باید خودمان حرکت کنیم و به خودمات متکی باشیم.

از سوی هماهنگی هیأت فوتبال و بخشداری با دهیاران هماهنگی شود تا به تیم های خود کمک مالی نمایند شوراها هم در این زمینه مساعدت لازم را بعمل آورند.

عباس خنجری سرمربی تیم انبوه:

بابت میزبانی سال قبل تشکر می کنم. اگر قرار است اتفاق جدیدی بیافتد باید با همت خودمان باشد همه درخواست ها بجا بود اما آنچه مهم هست اخلاق است. نظم و انظباط در تیم ها مهم است. ما نماینده مردم روستای خودمان هستیم. علیرضا جهانبخش نماینده همه ایرانی هاست. فوتبال زبان مشترک بین همه ملت هاست. فوتبال زمینه بسیاری از رفاقت هاست. قهرمانی مهم نیست. آنچه خواهد ماند بحث رفاقت هاست.

ما پارسال در بحث داوری متضرر شدیم. قضاوت مهمترین مسئله فوتبال هست. بیشترین حاشیه ها در بحث داوری است؛ حتی در اروپا. لذا سعی کنیم روحیه جوانها را خراب نکنیم.

برای همدیگر ارزش قائل شویم. متعهد شویم به موقع حضور یابیم. تاخیر بیشتر از یک ربع قانونی نیست. مسائل را سفت و سخت بگیریم. هرچه بیشتر سخت بگیریم به نفع همه هست و دوستی ها بیشتر می شوند. باران همیشه می آید اما سیل یکباره رخ می دهد. لذا باید کارت بیمه به همراه بازیکن باشد.

هر تیمی یک پزشکیار و لوازم کمک های اولیه با خود به همراه داشته باشند.

تیم امید انبوه قهرمان ۲ دوره قبل این مسابقات بعلت شرکت در مسابقات تهران بعلت (همزمانی) نمی تواند در مسابقات داماش شرکت کند.

ابوذر رهبر مربی تیم امید جیرنده:

از پیشکسوتان و تجربه آنها در بحث داوری استفاده کنیم. همه سعی کنیم قوانین و نظم و انضباط را رعایت کنیم. بهانه ها پذیرفته نیست. لباسهای هر تیم یک رنگ باشد.

بهرام احمدپور عضو و مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر جیرنده:

با تشکر و عرض خیر مقدم به مهمانان لازم می دانم ۲ نکته را در اینجا مطرح نمایم قانون داری و اخلاق مداری. پیشنهاد من این است موارد مرتبط را بصورت بنر برای یادآوری در محل برگزاری مراسم نصب شود. از بچه های انبوه بابت رعایت اخلاق تشکر می کنم.

رحمان احمدپور عضو کمیته فنی مسابقات:

داوری باید با قاطعیت باشد؛ همه وظیفه داریم به به یکدیگر احترام کنیم و برای نظر داوران احترام قائل شویم، بعضی از داوران از بیرون می آیند ممکن است قوانین روز را بلد نباشند البته همه به داوران غیر بومی احترام می کنند و باید هم همین طور باشد اما در برخی موارد به داور بومی بی احترامی می شود. اگر به آنها بی احترامی نشود؛ اگر خودمان پیش داوری نکنیم خودمان قضاوت نکنیم نیازی به آوردن داوران غیربومی نیست، از قاطعیت آقای پیروز لاجوردی در داوری مسابقات سال گذشته تشکر می کنم. من ۱۷ ساله بودم بعنوان داور وسط سوت می زدم ادعایی هم نداریم پولی هم نگرفته ایم و نمی گیریم. اگر اخلاق رعایت شود مشکلی پیش نمی آید.

رحیم جهانبخش رییس شورای اسلامی داماش و عضو هیأت فوتبال بخش عمارلو:

بابت تأخیری که پیش آمد عذرخواهی می کنم منتظر یکی از دوستان بودیم که به اتفاق هم در جلسه حضور پیدا کنیم.

داوری مهم است چرا که با یک سوت اشتباه تیم ها متضرر می شوند. مشکل داوری در همه کشورهاست. به واسطه حضور علیرضا در باشگاه هلند سالی ۳۰ الی ۴۰ روز به آن کشور سفر می کنم. در هلند تیمی حتی چندین گل می خورد حتی یک تماشگر فحش نمی دهد و فقط تیم خودش را تشویق می کند. در اینجا بعضی افراد که از فوتبال هیچی نمی دانند به راحتی به داور و عوامل اجرایی اهانت و توهین می کنند. لذا میزبانی در چنین شرایطی سخت هست سعی می کنیم بازیهای حساس را از بیرون بیاوریم. البته چرا ما خودمان نباید داور داشته باشیم. هم اکنون که اداره ورزش و جوانان دوره داوری در شهرستان برگزار می کند چند نفر را معرفی کنید برای شرکت در دوره های آموزشی داوری.

همگی سعی کنیم رعایت نظم و انضباط را داشته باشیم تا همه از مسابقات لذت ببریم. اگر با همدیگر همکاری کنیم همه چیز حل می شود.

پیگیر کمپ ورزشی داماش هستیم، تا انشاء ا… بابت کمبود امکانات بیشتر از این شرمنده شما نباشیم.

عین اله عزیز پور سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری و عضو هیأت فوتبال بخش عمارلو:

از دهیار محترم داماش درخواست می کنیم برای احداث سرویس بهداشتی صحرایی و نصب شیر آب در جوار زمین فوتبال و همچنین پوشش خبری و رسانه ای مسابقات اقدام نماید.

از سرپرستان تیم ها هم درخواست می کنیم مدارک و مشخصات بازیکنان خود را هرچه سریعتر تکمیل کنند و به ما تحویل دهند.

در پایان سرپرستان ۱۰ تیم آمادگی خود را جهت شرکت در مسابقات اعلام کردند و بعد از قرعه کشی تیم ها در قالب ۲ گروه ۵ تیمی تقسیم شدند: و مقرر شد:

 • مراسم افتتاحیه ساعت ۵ بعد از ظهر روز جمعه مورخه ۹۴/۵/۲۳ در زمین فوتبال داماش برگزار شود و طبق قرعه کشی اولین بازی بین تیم های شهید نجف پور داماش و شهدای سنگرود برگزار گردد.
 • در پایان مسابقات جلسه مشابهی برای تشریح مسائل مالی (درآمد و هزینه) و بررسی نقاط ضعف و قوت مسابقات برگزار گردد.
 • بخشداری عمارلو و اعضای هیأت فوتبال در روز پنجشنبه ۹۴/۵/۲۳ از زمین ورزشی روستای لایه بازدید و هماهنگی لازم را جهت تسطیح زمین فوق بعمل آورد.
 • بخشداری عمارلو هماهنگی لازم را جهت پرداخت کمک هزینه تیم ها را از سوی دهیاریهای مربوطه بعمل آورد.
 • هیأت فوتبال بخش عمارلو پیگیری لازم را جهت استقرار کادر پزشکی و نیروهای انتظامی بعمل آورد.
 • سرپرستان تیم ها نسبت به دریافت کارت بیمه ورزشی بازیکنان خود اقدام نمایند و شهریه تیم های خود را تا قبل از مسابقات به هیأت فوتبال تحویل و رسید دریافت نمایند.
 • تعداد تیم های شرکت کننده همین ۱۰ تیم خواهد بود و از تیم هایی که بعد از این جلسه اعلام آمادگی کنند؛ پذیرش و ثبت نام نمی شود.
 • با توجه به اینکه بازیها در روزهای پایانی هر هفته برگزار می شود هیأت فوتبال زمان برگزاری مسابقات را طوری تنظیم نمایند که قبل از آغاز سال تحصیلی به اتمام برسند.
 • با همکاری عوامل اجرایی و انتظامی و کلیه ورزشکاران از نشستن تماشگران در کنار خط زمین جلوگیری بعمل آید.
 • انتخاب و معرفی کلیه داوران از طریق هیأت فوتبال شهرستان صورت گیرد و در صورت نیاز برای تأمین هزینه های مازاد شهریه تیم ها افزایش یابد.
 • رییس هیأت فوتبال پیگیری لازم را برای صدور ابلاغ بقیه اعضای هیأت از طریق مبادی مربوطه بعمل آورد.
 • رییس هیأت فوتبال پیگیری لازم را برای معرفی افراد واجد شرایط برای گزراندن دوره مربیگری فوتبال درجه C آسیا اقدام نماید.
 • لباس کلیه اعضای تیم ها یکرنگ و یکدست باشد.

 

اسامی تیمهای شرکت کننده

ردیف نام تیم اسامی سرپرستان و مربیان گروهها اسامی بازیکنان
۱   شهید نجف پور الف  
 ۲ امید جیرنده الف
۳   شهدای سنگرود الف  
۴   شهدای انبوه الف  
۵   پرسپولیس بره سر
الف  
۶    شهدای نوده
ب  
۷   امید لایه ب  
۸   مهاجر صیقلده
ب  
۹    جوانان انبوه
ب  
۱۰ شاهین جیرنده
ب

 

اسامی عوامل برگزار کننده

اسامی عوامل اجرایی و هیأت برگزار کننده
ردیف  نام و نام خانوادگی سمت
۱  بابک احمدپور رییس هیأت فوتبال عمارلو
۲  رحیم جهانبخش
 عضو هیأت فوتبال عمارلو
۳  رحمان احمدپور  عضو هیأت فوتبال عمارلو
۴  پیروز لاجوردی
 عضو هیأت فوتبال عمارلو
۵ عین اله عزیزپور
عضو هیأت فوتبال عمارلو
۶ دهیاری داماش 
۷ شورای اسلامی داماش
۸  بخشداری عمارلو 
۹ شهرداری جیرنده
۱۰  شورای اسلامی شهر جیرنده 
۱۱   اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار
۱۲   

 

marasem ghoreh kashi jam shohda (1) marasem ghoreh kashi jam shohda (2) marasem ghoreh kashi jam shohda (3) marasem ghoreh kashi jam shohda (4) marasem ghoreh kashi jam shohda (5) marasem ghoreh kashi jam shohda (6) marasem ghoreh kashi jam shohda (7) marasem ghoreh kashi jam shohda (8) marasem ghoreh kashi jam shohda (9) marasem ghoreh kashi jam shohda (10) marasem ghoreh kashi jam shohda (11) marasem ghoreh kashi jam shohda (12) marasem ghoreh kashi jam shohda (13) marasem ghoreh kashi jam shohda (14) marasem ghoreh kashi jam shohda (15) marasem ghoreh kashi jam shohda (16) marasem ghoreh kashi jam shohda (17) marasem ghoreh kashi jam shohda (18) marasem ghoreh kashi jam shohda (19) marasem ghoreh kashi jam shohda (20) marasem ghoreh kashi jam shohda (21) marasem ghoreh kashi jam shohda (22) marasem ghoreh kashi jam shohda (23) marasem ghoreh kashi jam shohda (24)

marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (1) marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (2) marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (3) marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (4) marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (5) marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (6) marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (7) marasem ghoreh kashi jam shohda 24 (8)

marasem ghoreh kashi jam shohda (25) marasem ghoreh kashi jam shohda (26) marasem ghoreh kashi jam shohda (27) marasem ghoreh kashi jam shohda (28) marasem ghoreh kashi jam shohda (29)

 

  

نوشته شده توسط umran در جمعه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱:۱۶ ق.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  تیم امید لایه شک نکنید قهرمانه

 2. 0

  با سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین برگزاری این دوره از مسابقات . اقا محمد جواد عزیز انشالله من هم ارزو میکنم تیم لایه قهرمان این دوره از مسابقات باشد

 3. 0

  امید جیرنده قهرمانه بدون شک

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


+ 8 = 15