کارخانه آهن و فولاد لوشان به عنوان صاحب امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان انتخاب شد

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
bashgahe damash

 

 

 

 

 

 

 

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان در این خصوص گفت: پس از واگذاری امتیاز تیم داماش گیلان به هیات فوتبال استان گیلان، این هیات با تعدادی از متقاضیان خریدار این تیم گفت و گو کرد.

مجتبی پوربخش  افزود: سرانجام پس از بررسی های همه جانبه و همچنین فرصت اندک شروع مسابقات لیگ دسته اول کشور، کارخانه آهن و فولاد لوشان به عنوان صاحب امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان انتخاب شد.
وی اظهار کرد: بر این اساس، طبق توافقات انجام شده بین مسوولان ورزشی و سیاسی استان گیلان با یعقوب کنعانی رییس هیات مدیره آهن و فولاد لوشان، این شرکت امتیاز تیم دست اولی داماش گیلان را خریداری کرد.
وی ادامه داد: با توجه به توافقات حاصل شده، قرار است بزودی شرکت جدیدی با نام داماش در جایگزینی شرکت باشگاه ورزشی داماش ایرانیان به ثبت برسد و نام تیم نیز داماش خواهد ماند البته با تصمیم هیات مدیره، کلمه و پسوند و یا پیشوندی به نام داماش اضافه خواهد شد.
وی بیان کرد: همچنین از سوی یعقوب کنعانی رییس هیات مدیره کارخانه آهن و فولاد لوشان، علی محمودی به عنوان مدیرعامل برای انجام امور انتقال، پروانه باشگاه و عقد قرارداد با بازیکنان معرفی شد.
تیم فوتبال داماش گیلان در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان حضور دارد./اسپرو

  

نوشته شده توسط umran در چهارشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۲ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    تبریک.یعغوب کنعانی پاکدهیه.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


9 + = 12