متن سخنرانی امام جمعه شهرستان رودبار در یادواره شهدای انبوه – ۹۴/۵/۲۲

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
yadvareh shohdayeh anmuh22-5-94 (44)

 

 

 

 

 

 

متن سخنرانی امام جمعه شهرستان رودبار در یادواره شهدای انبوه – ۹۴/۵/۲۲

حجت الاسلام مسعود داوودی امام جمعه شهرستان رودبار در یادواره ۱۹ شهید گرانقدر روستای انبوه که با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا و اهالی این روستا در عصر روز پنجشنبه مورخه ۹۴/۵/۲۲ در مسجد جامع انبوه برگزار شد، ضمن قدردانی از متولیان برگزاری این مراسم اظهار کرد: کشورها و نظام ها هر کدام با عواملی حفظ می شوند که یکی از عوامل بقای نظام اسلامی فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی با بیان اینکه، برگزاری یادواره شهدا و تکریم شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را به همراه دارد، افزود: امنیت ایران اسلامی در میان کشورهای آشوب زده منطقه به برکت خون شهدا است.

امام جمعه شهرستان رودبار، بیان کرد: هدف اصلی دشمنان برای حمله به کشورهای منطقه ایران است اما علت حمله نکردن آنها وجود پاک شهدا و ایستادگی شهدا و رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه شهدا در فرهنگ اسلام یک الگو هستند، ابراز داشت: امنیت امروز کشور مدیون ایثار، گذشت، سلحشوری ها، رشادت ها و از خودگذشتگی های شهدا است.

حجت الاسلام داودی، ادامه داد: برخی کشورها با ساخت فیلم افسانه ای به دنبال قهرمان سازی برای مردم سرزمین خود هستند، قهرمانانی که بر گرفته از تخیل نویسنده و کارگردان است.

وی بیان کرد: گوشه گوشه ایران اسلامی دارای قهرمانانی بوده است که با نثار خون خود از کیان اسلامی دفاع کردند و برای همیشه ماندگار شدند.

امام جمعه شهرستان رودبار با بیان اینکه جنگ با دشمن هنوز تمام نشده است، ابراز داشت: دشمن اگر تا دیروز با توپ و تانک به جنگ با کشور آمده بود امروز سلاح و رنگ خاکریزها را تغییر داده است.

وی با بیان اینکه آمریکا توان حمله به ایران را ندارد، گفت: اوباما در دفاع از مذاکرات گفته است این مذاکرات به نفع اسرائیل است اگر به ایران حمله کنیم حزب الله اسرائیل را هدف قرار خواهد داد.

حجت الاسلام داودی، با بیان این مطلب گفت: اعتراف صریح کسی که خود را کدخدای دنیا می داند یکی از نقاط قوت نظام اسلامی ایران است.

وی افزودک اگر آمریکا توان حمله و جنگ با ایران اسلامی را داشت لحظه ای درنگ نمی کرد و به ایران حمله می کرد اما از حمله به ایران هراس دارد و این قدرت، به خاطر ایثار و شهادت است.

امام جمعه شهرستان رودبار با بیان اینکه امروز دشمن با ابزار تبلیغات، ماهواره، فیلم، گوشی های تلفن همراه و… وارد میدان شده است، در جنگ سخت در برابر دشمن ایستادگی کردیم و با هوشیاری و بیداری نباید در این جنگ ببازیم.

وی با بیان اینکه دشمن جوانان ما را مورد هدف قرار داده است، گفت: دشمن برای خدمت به مردم کشور فارسی وان و ۱۲۰ شبکه فارسی زبان را ایجاد نمی کند.

حجت الاسلام داودی ابراز کرد: دشمن حیا، وحدت، حاکمیت نظام اسلامی را هدف قرار داده است و یک روز با شایعه و میزگرد به دنبال ایجاد شکاف در بین مسئولین ما است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه روستای انبوه زادگاه عالمان بزرگ است، ابراز داشت: سیره علما و روش های علما را نباید فراموش کنیم.

  

نوشته شده توسط umran در چهارشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۶ ق.ظ

دیدگاه


5 + 1 =