در کلاسهای مختلف قرارگاه شهدای گمنام در مدارس و مساجد پاکده، جیرنده، آینه ده، یکنم، خرمکوه، ویه،ناوه و کلیشم از ۱۱ الی۲۰ شهریور شرکت کنید.

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
ordayeh jehadi

 

 

 

 

 

 

مسئول قرارگاه جهادی شهدای گمنام رشت:

۷۰ نفر از دانشجویان قرارگاه جهادی شهدای گمنام به مناطق محروم رودبار اعزام می‌شوند

مسئول قرارگاه جهادی شهدای گمنام رشت از اعزام ۷۰ نفر از دانشجویان قرارگاه جهادی شهدای گمنام رشت به مناطق محروم شهرستان رودبار در تاریخ ۱۰ شهریورماه جاری خبر داد.

مرتضی محسنی در گفتگو با خبرنگار«خبرگزاری دانشجو» در رشت، گفت: ۷۰ نفر از دانشجویان قرارگاه جهادی شهدای گمنام از دانشگاه های شهرستان ماسال، فومن، شفت و صومعه سرا از تاریخ ۱۰ شهریور به مدت ۱۰ روز به مناطق محروم شهرستان رودبار اعزام می‌شوند.

 وی افزود: باتوجه به بیانات امام خامنه ای مبنی بر اینکه یک روز نیاز حرکت دفاعی در درون جامعه بود، یک روز نیاز حرکت دفاعی در مرزهای کشور، یک روز نیاز به علم و دانش، یک روز نیاز به تحکیم عقاید و ایمان هاست و یک روز نیاز به خدمتگزاری؛ دانشجویان انقلابی و گوش به فرمان امام استان گیلان همه ساله در دو مرحله تعطیلات عید و تابستان فرصت را غنیمت می‌شمارند و به حرکت های جهادی در این ایام می‌پردازند.

 مسئول قرارگاه جهادی شهدای گمنام رشت گفت: این قرارگاه که متشکل از گروه های جهادی چند دانشگاه از شهرستان های ماسال، فومن، شفت و صومعه سرا می‌باشد، مانند دیگر قرارگاه ها و گروه های جهادی استان و کشور با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار فعالیت های خود را در روستاهای پاکده، جیرنده، آینه ده، یکنم، خرم کوه، ویه، ناوه، کلیشم آغاز  می‌کنند.

 محسنی کانال کشی جهت آب رسانی به مزارع در روستاهای خرم کوه و ویه، لوله گذاری آب شرب در روستای یکنم، ترمیم سرویس بهداشتی امام زاده روستای ناوه و کمک به اتمام ساخت حسینیه خرم کوه در صورت فراهم شدن امکانات لازم را از جمله فعالیت های عمرانی دانشجویان جهادی قرارگاه شهدای گمنام عنوان کرد.

 وی گفت: ویزیت رایگان، اهدای داروی رایگان، برگزاری کلاس های بهداشت خانواده و محیط و دهان و دندان و توزیع بسته های آموزشی سلامت از فعالیت های بهداشت و درمان می‌باشد.

 مسئول قرارگاه جهادی شهدای گمنام رشت برگزاری کلاس های اشتغال و اقتصاد، ورمی کمپوست، زنبورداری، پرورش قارچ، مشاغل خانگی، کشاورزی، دامداری و اقتصاد مقاومتی،انگل زدایی از دام، سم پاشی جایگاه دام و طیور و ماکیان و همکاری با اهالی روستا در امور کشاورزی را از فعالیت های دانشجویان در عرصه اشتغال و اقتصاد برشمرد.

 محسنی برگزاری کلاس های پایه، زبان خارجه، عربی، ریاضی، کامپیوتر، کارگاه فنی و حرفه ای چرم دوزی و خیاطی و گلدوزی، کارگاه کار با کودک، آموزش قرآن، کاردستی، نقاشی، شعر، برگزاری کلاس های مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان کنکوری و اهدای بسته های آموزشی به محصلین محروم را از فعالیت های دانشجویان در عرصه آموزشی عنوان کرد.

وی گفت: برگزاری یادواره شهدا، اکران فیلم، تجهیز و احداث کتابخانه، ترویج کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی، کلاس های مهدویت، احکام، سبک زندگی با حضور طلاب برادر و خواهر، دیوار نویسی مدارس و اهدای سبد کالا به محرومین از فعالیت های فرهنگی دانشجویان قرارگاه جهادی شهدای گمنام می‌باشد.

 محسنی  جهت آب رسانی به مزارع در روستاهای  و ، در روستای و در صورت فراهم شدن امکانات لازم را از جمله فعالیت های عمرانی دانشجویان جهادی قرارگاه شهدای گمنام عنوان کرد.

سلام در کلاسهای مختلف قرارگاه شهدای گمنام درمدارس پاکده، جیرنده، آینه ده، یکنم، خرمکوه، ویه،ناوه وکلیشم از۱۱ الی۲۰ شهریور شرکت کنید.

jadval orduyeh jehadi

 

http://www.snn.ir/detail/News/436464/163

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲:۴۸ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    باسلام ضمن تشکر از زحمات شما عزیزان، درخواست دارم لطفاً در طبقه بندی مناطق  محروم به روستاهایی خدمات رسانی نمایند که واقعاً محروم هستند.
    اسامی روستاهای فوق نسبت به بسیاری از روستاهای منطقه عمارلو از امکاناتی همچون جاده آسفالت، آب آشامیدنی مناسب، برق، گاز، مدرسه، معلم و غیره  … برخوردار می باشند.
    انشالله روزی برسد که روستای محروم و ساده ما هم در چنین طرحهایی لحاظ شود. ( ج رضایی روستای لایه )

  2. 0

    ای کاش این گروه های محترم بسیجی یک برنامه عمرانی در قالب کانال کشی آب کشاورزی در روستای آینه ده هم داشتند.

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


1 + 8 =