پایگاه اطلاع رسانی بخش عمارلوی شهرستان رودبار
یکشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی از رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا نوشت: گل جهانبخش نمک به زخم تایلند پاشید.

گل جهانبخش نمک به زخم تایلند پاشید +عکس+فیلم

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32

IMAGE635201954306450758wسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی از پیروزی ایران مقابل تایلند در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا نوشت: ایران، دارنده سه عنوان قهرمانی آسیا شب گذشته با پیروزی راحت سه بر صفر مقابل تایلند گام بلندی برای حضور در مرحله نهایی این مسابقات برداشت.

قدرت‌های آسیا که تاکنون حضور خود در رقابت‌های جام‌جهانی را قطعی کرده‌اند، در ورزشگاه پرهیاهوی راجامانگالا با گل‌های اشکان دژاگه، رضا قوچان‌نژاد و علیرضا جهانبخش  تیم میزبان را در هم کوبیدند.

این پیروزی ایران را با 10 امتیاز و بدون شکست در صدر گروه B قرار داد. این در حالی است که هنوز دو بازی دیگر از مرحله گروهی باقی مانده است. حذف تایلند بدون امتیاز تقریبا مشخص شده است.

تایلند پس از تنها هفت دقیقه عقب کشید و پژمان منتظری، مدافع ایران توپ را در دست‌های سینتاویچی هاتایراتاناکول قرار داد. ایران قدرت برتر میدان بود و سینتاویچای به خوبی ضربه مجتبی جباری را در دقیقه 27 مهار کرد اما گل اول بازی توسط دژاگه، بازیکن فولام به ثمر رسید که از گوشه محوطه جریمه با شوتی زیبا دروازه تایلند را باز کرد.

ایران همچنان به فشار آوردن بر روی حریف خود ادامه داد و در دقیقه 43 توسط قوچان‌نژاد با استفاده از دفاع ضعیف تایلند گل دوم را به ثمر رساند. تایلند روی تمام توپ‌ها تقلا می‌کرد اما نتوانست دفاع ایران را باز کند و حتی یک موقعیت در نیمه اول به وجود نیاورد. ایران در نیمه دوم جنگندگی نیمه اول را نداشت و به تایلند اجازه داد موقعیت‌هایی روی دروازه‌اش خلق کند. داتساکورن تونگلائو در دقیقه 73 باعث شد دانیل داوری اولین واکنش جدی را انجام دهد اما پس از اینکه پاوادون سوانچارت در وقت‌های تلف شده اخراج شد، ایران به زخم تایلند نمک پاشید و جهانبخش سومین گل تیمش را به ثمر رساند.

سواراچای جاتوراپاتوراپونگف سرمربی تایلند اظهار داشت: بازیکنانم امشب سرحال نبودند و با فشار زیادی روبرو شدند. آنها از لحاظ فیزیکی و تاکتیکی بالاتر از ما هستند. ما باید پیشرفت کنیم و تاکتیک‌ها و تکنیک‌هایمان را بهتر کنیم.

وی ادامه داد: نسل بعدی بازیکنان باید این مهارت‌ها را بهتر کنند؛ در غیر این صورت پیشرفت نمی‌کنیم. برای حفظ آبرو در دو مسابقه بعدی به میدان می‌رویم و می‌خواهیم در هر دو به پیروزی برسیم.

در ادامه فیلم خلاصه بازی تیم ملی ایران و تایلند را مشاهده می کنید.

 

  

یکشنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۴ ب.ظ

دیدگاه


9 + = 10