جدول مراسم و برنامه های عزاداری مساجد و بقاع متبرکه شهر جیرنده در دهه محرم – ۹۴/۷/۲۴

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
jadval daheh moharrm jirandeh

 

 

 

 

 

بسمه تعالی

به اطلاع مردم مؤمن و متدین شهر جیرنده و روستاهای اطراف می رساند بمنظور هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری بهتر و باشکوهتر مراسم و برنامه های ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش جلسه ای با حضور برخی از اعضای هیأت عزاداری و هیأت امناء و امام جماعت مساجد شهر جیرنده در روز جمعه مورخه ۲۴/۷/۹۴ در محل مسجد جامع تشکیل شد و موارد زیر به تصویب رسید.

 • نماز جماعت مغرب و اعشاء ساعت ۱۹:۴۵ در مسجد جامع برگزار شود.
 • زمان سخنرانی حجت الاسلام محمدی ساعت۲۰:۱۰ در مسجد جامع – ساعت ۲۰:۴۵ در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) – ساعت ۲۱:۳۰ در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) تعیین گردید.
 • ساعت۲۰ شب هفتم محرم{سه شنبه ۲۸/۷/۹۴}هیأت عزاداری مساجد جامع و حضرت ابوالفضل(ع) به سمت مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) حرکت کنند.
 • ساعت۲۰ شب نهم محرم{پنجشنبه ۳۰/۷/۹۴- شب تاسوعا}هیأت عزاداری مساجد حضرت صاحب الزمان(عج) و حضرت ابوالفضل(ع) به سمت مسجد جامع حرکت کنند.
 • ساعت ۸ صبح روز نهم محرم{جمعه ۱/۸/۹۴- تاسوعای حسینی}هیأت عزاداری کلیه مساجد به سمت امام زاده محمد (ع) و مزار شهدا حرکت کنند و ساعت ۱۱ صبح در محوطه مسجد ابوالفضل(ع) تجمع و به عزاداری بپردازند و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از عزاداران پذیرایی بعمل آید.
 • هیأت امناء مسجد ابوالفضل(ع) اقدامات لازم را در این زمینه بعمل آورد. همانند؛ احداث جایگاه، نصب سیستم صوتی ثابت، پیش بینی پذیرایی از کلیه عزاداران و …
 • ساعت ۸ صبح روز دهم محرم {شنبه ۲/۸/۹۴- عاشورای حسینی} هیأت عزاداری کلیه مساجد به سمت امام زاده عسگر(ع) و مزار شهدا گمنام حرکت کنند و ساعت ۱۱ صبح در محوطه حرم تجمع و به عزاداری بپردازند و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر عاشورا هیأت ها به سمت مساجد حرکت و سپس از عزاداران پذیرایی بعمل آید.
 • هیأت امناء امام زاده عسگر(ع) با کمک هیأت امناء مسجد صاحب الزمان(ع) و ادارات و نهادها نسبت به پیش بینی لوازم و امکانات عزاداری و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر روز عاشورا در محوطه حرم اقدام لازم بعمل آورند؛ از قبیل احداث جایگاه، نصب سیستم صوتی ثابت، لوله کشی آب، نصب داربست و …
 • هیأت امناء کلیه مساجد با کمک ادارات و نهادها همچنین نسبت به پیش بینی امکانات و مقدمات توزیع نهار و پذیرایی از عزاداران در سالهای آتی در محدوده امام زاده عسگر(ع) و مزارشهدای گمنام اقدام نمایند.
 • ساعت۲۰ شب سیزدهم محرم {دوشنبه ۴/۸/۹۴ – سوم شهدای کربلا و سالروز شهادت امام سجاد(ع)} هیأت عزاداری کلیه مساجد در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) تجمع و سپس به سمت امام زاده عسگر(ع) و مزار شهدا گمنام حرکت و ساعت ۲۱ در محوطه حرم تجمع نمایند و به عزاداری بپردازند.
 • هیأت امناء کلیه مساجد با کمک ادارات و نهادها مقدمات تصویربرداری و انعکاس مراسم و برنامه های عزاداری در رسانه های جمعی را بعمل آورند.
 • همچنین مقرر شد روز و تاریخ اجرای مراسم علم بندی مساجد شهر جیرنده؛ تغییراتی بعمل آید که متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

                                                                               هیأت امناء مساجد شهر جیرنده

برای مشاهده اندازه بزرگتر جدول و صورتجلسه بر روی آنها کلیک کنید.       

 

 

jadval daheh moharrm jirandeh

 

 

suratjalaseh heyomana masajed jirandeh24-7-94

  

نوشته شده توسط umran در شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۳:۲۵ ب.ظ

دیدگاه


3 + 6 =