جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۱۳ ابان در بخش عمارلو – ۹۴/۸/۹

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
jalaseh 13Aban - 9-8-94 (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم ا… ۱۳ آبان ۱۳۹۴ با حضور مسئولین بخش عمارلو در ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخه ۹/۸/۹۴  در مکان بخشداری به ریاست بخشدار عمارلو برگزار گردید.

بعد از  تلاوتی چند از کلام ا… مجید، آقای لاجوردی با درود به پیشگاه امام راحل، شهیدان انقلاب و دفاع مقدس و همچنین عرض سلام به رهبر معظم انقلاب به حاضرین در جلسه خیر مقدم گفته و پیرامون موضوع جلسه سخنرانی نمودند.

ایشان به سه واقعه مهم که باعث برجسته شدن ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی گردید و این روز را بعنوان روز مبارزه با استکبار جهانی در تاریخ ماندگار نمود، اشاره نمودند؛ واقعه اول تبعید حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب: نقش بی بدیل حضرت امام(ره) در استکبار ستیزی باعث شد تا رژیم پهلوی نتواند با به بکارگیری تمام ابزارها امام(ره) را آرام نماید و در نهایت تصمیم گرفتند امام(ره) را به ترکیه تبعید نمایند.

۱۵ سال تبعید خود سر آغازی بود برای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی. تبلور استکبار ستیزی امام رحمت ا…  در موضوع کاپیتولاسیون مشهود است. واقعه دوم: به شهادت رساندن تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان انقلابی. واقعه سوم: حرکت انقلابی دانشجویان پیرو خط امام در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که به تعبیر حضرت امام(ره) این واقعه، انقلاب دوم بود.

بر ما نیز وظیفه است که مانند دانشجویان انقلابی خط امام(ره) در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حفظ ارزشها و شعائر دینی که موجب بقای انقلاب می گردد از هیچ تلاشی فروگزار ننماییم.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محمدی امام جماعت شهر جیرنده نیز با اشاره به اهمیت روز ۱۳ آبان، افزودند انقلاب اسلامی در دل مردم جای دارد، انقلاب ما یک انقلاب مردمی بود که با تکیه بر اراده ملت به ثمر نشست. همه ما وظیفه داریم تا برای هر چه باشکوهتر برگزار نمودن مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان مشارکت و همکاری نماییم.

در ادامه هر یک از اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات و مسائل پیرامون برگزاری راهپیمایی پرداختند و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ گردید:

لازم به ذکر است مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۹۴/۸/۱۳ از جلوی مسجد خاتم الانبیاء(ص) شهر جیرنده شروع و در بازار قدیم پایان می پذیرد.

jalaseh 13Aban - 9-8-94 (0) jalaseh 13Aban - 9-8-94 (1) jalaseh 13Aban - 9-8-94 (2) jalaseh 13Aban - 9-8-94 (3) jalaseh 13Aban - 9-8-94 (4)

نوشته شده توسط umran در یکشنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۳ ق.ظ

دیدگاه


5 + = 6