راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز در شهر جیرنده مرکز بخش عمارلو – ۹۴/۸/۱۳

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (4)

 

 

 

 

 

 

 

راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز در شهر جیرنده مرکز بخش عمارلو – ۹۴/۸/۱۳

 راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و و روز دانش آموز همزمان با سراسر کشور در شهر جیرنده با حضور دانش آموزان و اقشار مختلف مردم شهر جیرنده و روستاهای اطراف در روز چهارشنبه مورخه ۹۴/۸/۱۳ از جلوی مسجد جامع جیرنده آغاز و در میدان قدیم این شهر به پایان رسید.

برنامه ها به ترتیب زیر انجام شد:

 • قرائت قرآن توسط یکی از فرهنگیان منطقه به نام علی عسگری
 • خیرمقدم و تقدیر و تشکر توسط علی لاجوردی بخشدار عمارلو
 • قرائت بیانیه مشترک آموزشو پرورش و سپاه پاسداران توسط یکی از دانش آموزان
 • سخنرانی توسط حجت الاسلام محمدی امام جماعت جیرنده
 • قرائت قطع نامه توسط برادر رضا سمیع پور
 • آتش زدن نمادین آدمک سران استکبار و پرچم آمریکا

بسمه تعالی

(چکیده صحبت های بخشدار عمار لو در مراسم راهپیمایی)

 •    آقای لاجوردی بخشدار عمارلو ضمن تقدیر و تشکر از حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی؛ اشاره داشتند ۱۳ آبان به خاطر نقش مهم دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی و در نهایت پیروزی انقلاب اسلامی روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.
 • دانش آموزان از سرمایه های ملی جامعه ما هستند و در دنیای امروز نقش مؤثری در توسعه جامعه دارند.
 • ایشان به سه واقعه مهم که باعث برجسته شدن ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی گردید و این روز را بعنوان روز مبارزه با استکبار جهانی در تاریخ ماندگار نمود اشاره نمودند.

واقعه اول تبعید حضرت امام خمینی معمار کبیر انقلاب: نقش بی بدیل حضرت امام در استکبار ستیزی باعث شد تا رژیم پهلوی نتواند با به بکارگیری تمام ابزارها امام را آرام نماید و در نهایت امام را به ترکیه تبعید نمودند.

واقعه دوم: به شهادت رساندن تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان انقلابی.

واقعه سوم: حرکت انقلابی دانشجویان پیرو خط امام برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که به تعبیر حضرت امام این واقعه انقلاب دوم بود. سیزده آبان نشانه پویایی، هوشیاری و زنگ بیدار باش برای ما مسئولین است که از نیروی جوان که محوری ترین عنصر توسعه و رشد و بالندگی است غافل نباشیم.

 • جوانان ما در شرایط سخت انقلاب و در دوران پرتلاطم جنگ تحمیلی توانستند دشمن را از خاک کشور بیرون برانند و ارزشهای دینی و انقلابی و تمامیت ارضی کشور را حفظ کنند قطعاً امروز نیز می توانند امورات سخت کشور را مدیریت نمایند.
 • ما اکنون در دوران اجرای برجام هستیم و بنا بر فرمایشات ۹ گانه مقام معظم رهبری که فصل الخطاب همه ماست و با توجه به سخنان ریاست محترم جمهوری که نتیجه برجام را لغو تحریم و خروج از رکود دانسته اند و همچنین نظر به سخنان مسئولین سیاست خارجی که اعلام نموده اند نظارت بر اجرای برجام از مذاکرات مهمتر است توقع این است که سایر قوا دولت را در انجام این مهم یاری نمایند.
 • نیمه اول دوران خدمت دولت تدبیر و امید رو به پایان است. دولت تدبیر و امید توانست تورم افسار گسیخته که با رشد نگران کننده و فزاینده ای رو به جلو بود را مهار کند. این مهار تورم مستمر خواهد بود تا به تک رقمی در نرخ تورم برسیم. اجرای برجام در فضایی سازنده و بر اساس احترام متقابل باید منجر به رونق و خروج از رکود در اقتصاد گردد.
 • همچنین ایشان افزودند ما در اسفند ماه سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را پیش رو داریم. در جمهوری اسلامی ایران عامل قدرت مردم هستند و مشارکت حداکثری مردم نشانه قدرت نظام است.
 • در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا محمدی امام جماعت مساجد جیرنده نیز ضمن تشکر از مردم و دانش آموزان به سبب اینکه تابع و پشتیبان ولایت هستند و در صحنه حضور دارند، افزودند ما مسئولان خود را دوست داریم و زحمات آنان را ارج می نهیم و در ادامه راه نیز از آنان می خواهیم در تمامی احوالات از حقوق مردم ایران دفاع کنند.
 • ایشان در ادامه افزودند ما دست برادری ملتهای دوست و مسلمان را می فشاریم و ظلم غاصبان و مستکبران را برنمی تابیم. امروز ما گرد هم آمده ایم تا واقعه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را که روز دانش آموز نامگذاری شده یاد آوری نماییم و به جهانیان بگوئیم که جوانان ایران اسلامی کشورشان را دوست دارند و دست ظالم را از این سرزمین کوتاه می کنند.

 

ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (0) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (1) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (4) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (26) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (34) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (39) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (43) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (48) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (50) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (52) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (53) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (57) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (63) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (79) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (85) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (86) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (91) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (92) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (94) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (98) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (99) ruz danesh amoz jirandeh13-8-94 (100)

 

برای دریافت پوشه کامل عکسهادوربین یک (۱) بر روی اینجا کلیک کنید. (تعداد عکس ۱۰۲ عدد – حجم فایل ۷٫۹۳ مگابایت)

تصاویر سایر دوربین ها نیز در ادامه همین مطلب درج خواهد شد.

 

 

 

نوشته شده توسط umran در چهارشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲:۲۸ ب.ظ

دیدگاه


3 + = 12