ادامه حمله گرگ ها به شهروندان رودباری/ زخمی شدن ۶ نفر طی دو روز – ۹۴/۹/۹

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
۵Rudbarnews-gorg-150x150

 

 

 

 

 

 

 

ادامه حمله گرگ ها به شهروندان رودباری/ زخمی شدن ۶ نفر طی دو روز

رییس شبکه بهداشت و درمان رودبار گفت: روز دوشنبه ۹۴/۹/۹ در حمله یک قلاده گرگ، مردی ۴۰ ساله و زنی ۴۶ ساله در منطقه جمال آباد لوشان شهرستان رودبار از ناحیه دست و پا زخمی شدند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کاظم ارجمندی افزود: این ۲ نفر در بیمارستان ولیعصر رودبار بستری هستند. دیشب و دیروز هم ۴ نفر در شهرستان رودبار بر اثر جراحات ناشی از حمله گرگ، زخمی و روانه بیمارستان این شهر شدند.
 ۴ قلاده گرگ روز یکشنبه ۹۴/۹/۸ به یک پیر زن ۶۰ ساله در روستای بیورزین، یک پیر مرد ۶۹ ساله در لوشان و یک پدر ۳۵ ساله به همراه دختر ۵ ساله اش که مسافر بودند در حوالی پل شاهرود رودبار حمله و زخمی کرد.
این ۴ نفر که از ناحیه سر، صورت، دست و پا زخمی شده اند در بیمارستان ولیعصر رودبار بستر هستند.
شنیده می شود گرگ ها را حفاظت محیط زیست گیلان در طبیعت رها کرده است.
مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در رشت با تکذیب این خبر گفت : گرگ ها پیش از این در طبیعت رودبار زیست می کردند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست رودبار نیز گفت : ماموران کلانتری لوشان گرگی را که روز دوشنبه مورخه ۹۴/۹/۹  دو شهروند لوشانی را زخمی کرده بود با شلیک گلوله کشتند. علی امیری با بیان اینکه تحقیقات اولیه نشان می دهد که در ۲۴ ساعت گذشته فقط یک گرگ ۶ نفر را در رودبار زخمی کرده است افزود : 
تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد. وی گفت : مامواران حفاظت محیط زیست با اسلحه مجهز به فشنگ های بیهوش کننده در رودبار مستقر هستند تا از حملات احتمالی گرگ ها جلوگیری کنند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست رودبار با اشاره به شایع شدن خبر رهاسازی چند قلاده گرگ در این شهرستان توسط ادارات کل حفاظت محیط زیست گیلان و یا قزوین تصریح کرد : این خبر کذب است و گرگ ها پیش از این در حیات وحش رودبار زیست می کردند. هومن مهدویان رییس شبکه دامپزشکی رودبار هم گفت : از گرگ کشته شده نمونه بردای شده و برای انجام آزمایش های تخصصی مربوط به بیماری هاری به تهران ارسال شد.
 
  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۸:۰۱ ق.ظ

دیدگاه


5 + = 14