انتخاب امین قاسمی‌پور بعنوان رییس هیئت بوکس گیلان/ تغییر زمان مبارزه قاسمی پور در لیگ حرفه‌ای جهان – ۹۴/۹/۱۴

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
resized_Picture-168jpg

 

 

 

 

 

 

به گزارش استادنیوز از رشت، انتخابات رئیس هیئت بوکس گیلان که با حضور دو کاندیدا در ۱۴ آذرماه ۹۴ برگزار شد، امین قاسمی‌پور قهرمان بوکس ایران و گیلان با ۹ رأی از ۱۶ رأی مأخوذه به عنوان رئیس هیئت بوکس گیلان انتخاب شد.

بابک بردبار دیگر کاندیدای رئیس هیئت بوکس گیلان که پیش از این نیز ریاست هیئت بوکس استان را به‌عهده داشت در مجمع انتخابات مذکور ۷ رأی کسب کرد.

رئیس فدراسیون بوکس در مجمع انتخابات هیئت بوکس گیلان اظهار کرد: ورزش بوکس هیچ منعی برای نشر بین جوانان و نوجوانان ندارد.

احمد ناطق نوری، ورزش بوکس را رشته تکنیکی و فنی عنوان کرد و گفت: ورزش بوکس جمعیت بسیاری را جذب کرده است.

وی با بیان اینکه پخش مسابقات بوکس در صدا و سیما منع ندارد، تصریح کرد: صدا و سیما برای پخش مسابقات بوکس درخواست پول کرده است.

رئیس فدراسیون بوکس به قابلیت‌های گیلان در رشته بوکس قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: بوکس گیلان مقداری دچار افول شده و امیدواریم به دوران موفقیت باز گردد.

وی با بیان اینکه گیلان و مازندران می‌توانند روی سکوی قهرمانی بوکس باشند، خاطرنشان کرد: ورزش بوکس رشته مردانه است و باید حب و بغض در پیشرفت این ورزش را کنار بگذاریم.

ناطق‌نوری با تصریح بر اینکه تواضع و فروتنی حرف نخست در ورزش بوکس را می‌زند، متذکر شد: امیدواریم پرچم ورزش بوکس را برافراشته ببینیم و در بازی‌های آسیایی شش نفر را اعزام کردیم که دو نفر مدال نقره و یک نفر مدال برنز را کسب کردند.

در این انتخابات احمد ناطق نوری به‌عنوان رئیس فدراسیون بوکس ایران و مسعود رهنما به‌عنوان رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، برای نظارت بر شیوه رأی گیری و انتخاب رئیس هیئت بوکس حضور داشتند.

قاسمی پور که یکی از قهرمانان نخبه گیلان و عضو تیم ملی بوکس ایران است ، پیش از این ۸ ماه سرپرست هیئت بوکس گیلان بود.

در پایان این مجمع بابک بردبار یکی از کاندیدای هیئت در حرکتی ماندگار وبی نظیر پس از آنکه رأی لازم را نیاورد ، دست امین قاسمی پور را بالا برد و با وی دست دوستی و همکاری داد.

امین قاسمی‌پور سابقه حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون را در کارنامه خود دارد و دومین لژیونر بوکس ایران است.

زمان مبارزه قاسمی‌پور در لیگ حرفه‌ای تغییر کرد

اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تغییر زمان سومین مرحله از مسابقات APB، اظهار داشت: مسئولان فدراسیون جهانی بوکس هفته گذشته نامه‌ای به فدراسیون کشورمان ارسال کردند که امین قاسمی‌پور باید ۲۱ آذرماه در اوکراین به مصاف نماینده لیتوانی برود، اما با توجه به اینکه چهار بوکسور حاضر در لیگ حر‌فه‌ای احتمال دارد برای حضور در اردوی چهار جانبه راهی ایتالیا شوند ما درخواستی را به فدراسیون جهانی مبنی بر تغییر زمان برگزاری مسابقات امین قاسمی پور در سومین مرحله از مسابقات لیگ حرفه‌ای ارسال کردیم.

وی در ادامه افزود: مسئولان فدراسیون بلافاصله با ارسال ایمیل به فدراسیون جهانی خواستار تغییر زمان برگزاری سومین مرحله از مسابقات لیگ حرفه‌ای شدند. خوشبختانه مسئولان فدراسیون جهانی با درخواست ما موافقت کردند و امین قاسمی پور به همراه دیگر ملی پوشان راهی اردوی چهارجانبه ایتالیا خواهد شد.

سرمربی تیم ملی بوکس حرفه‌ای گفت: در ایمیلی که مسئولان فدراسیون جهانی به فدراسیون ارسال کرده‌اند، مدعی شده‌‌اند که زمان و مکان مسابقات قاسمی‌پور تغییر کرده است و به زودی زمان و مکان مسابقات اعلام خواهد شد اما با توجه به آغاز سومین مرحله از مسابقات، دیگر ملی پوشان حاضر در لیگ حرفه‌ای آماده باشند تا بلافاصله پس از اعلام زمان برگزای مسابقات آنها راهی محل برگزای مسابقات شوند.

۱۳۹۴۰۲۲۸۱۵۰۳۱۷۱۲۲۵۳۲۴۵۵۴

  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۶:۵۶ ب.ظ

دیدگاه


7 + 4 =