بعد از وقوع زلزله روستای یکنم با مشکل کم آبی مواجه بوده است و در ۲۴ ساعت تنها یک ساعت از آب شرب بهره مندیم.

یکنم در ۲۴ ساعت یک ساعت آب دارد

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32

به گزارش عمارلو به نقل زیتون خبر فریدون قربان اظهار کرد: عدم ساماندهی راه ارتباطی به روستای یکنم یکی از اساسی ترین مشکلات اهالی است.

وی کمبود آب آشامیدنی را از دیگر مشکلات، عنوان نمود و افزود: بعد از وقوع زلزله روستای یکنم با مشکل کم آبی مواجه بوده است و در ۲۴ ساعت تنها یک ساعت از آب شرب بهره مندیم.

رئیس شورای اسلامی روستای یکنم، عدم آنتن دهی تلفن همراه را از دیگر مشکلات روستا دانست و گفت: تلفن WLL روستا نیز دارای پوشش آنتن دهی مطلوبی نیست.

وی خواستار گازرسانی به روستای یکنم شد و متذکر شد: از نماینده محترم می خواهیم روستای یکنم را نیز در کنار سایر روستاهای بخش گازرسانی کنند تا مردم از نعمت گاز بهره مند شوند.

قربانی با بیان اینکه رسیدگی مسئولان رودبار به روستاهای عمارلو چشمگیر نیست، ابراز کرد: طی هشت ماه گذشته آقای حکیمی یکبار به روستا نیامدند تا درد دل اهالی را گوش دهد.

وی از مسئولان شهرستان خواستار توجه بیش از پیش به روستای یکنم و عزم راسخ برای رفع مشکلات این روستا شد.

رئیس شورای اسلامی روستای یکنم خواستار احداث جاده بین مزارع شد و گفت: اراضی کشاورزی بسیاری در سطح این روستا وجود دارد که از راه دسترسی مناسب برخوردار نیستند.

  

نوشته شده توسط farabi در دوشنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۴۵ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    با سلام
    امیدواریم مسئولین محترم بخش وشهرستان فکری به حال روستاهای محروم بکنند وفقط شعار مناسبتی ندهند.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


3 + 7 =