تقدير از عكاسان برتر جشنواره عكس بسيج هنرمندان

ابوذر حمیدی برگزیده جشنواره عکس بسیج شد.

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32

دبیر جشنواره استانی عکس بسیج هنرمندان گیلان گفت: از مجموع 70 عکاس برتر استان که برای شرکت در جشنواره، موفق به ثبت نام در سایت شدند و در بین بیش از 200 عکس، زهرا عزیزی، ابوذر حمیدی جیرنده، لیلا عزیزی از رودبار به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

به گزارش عمارلو به نقل از 8دی نیوز زهرا پرشاد دبیر جشنواره استانی عکس بسیج هنرمندان گیلان در مراسم اختتامیه و تقدیر ازبرگزیدگان این جشنواره  که در مجتمع خاتم الانبیا(ص) رشت برگزارشد، اظهارکرد: روند برگزاری این جشنواره از خرداد ماه شروع شد و تا ۱۵مهر دریافت آثارداشتیم.

وی افزود: ازمجموع ۷۰ عکاس برتر استان که برای شرکت در جشنواره، موفق به ثبت نام در سایت شدند و دربین بیش از ۲۰۰عکس، تعداد ۸ برگزیده استانی، انتخاب شدند.

پرشاد از برگزاری مرحله ی کشوری این جشنواره در اواخر دی ماه خبرداد و گفت: مرحله ی کشوری به میزبانی استان کرمان برگزار می شود.

دبیر جشنواره ی استانی عکس بسیج اضافه کرد: زهرا عزیزی، ابوذر حمیدی، لیلا عزیزی از رود بار، ساسان جواد نیا از تالش، محمد حسن امینی، رضا گلچین، ابراهیم فتحی از رشت، مهتاب ره از رضوانشهر، ۸ برگزیده ی جشنواره، در مرحله ی استانی هستند که به مرحله ی کشوری راه پیدا کردند.

+10   

گالری عکس

گالری عکس6 عکسنوشته شده توسط farabi در دوشنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۰۸ ب.ظ

دیدگاه


+ 5 = 12