نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس عمارلو – ۹۴/۱۱/۱۲

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
zang enghelab12-11-94 (4)

 

 

 

 

 

 

 

 در سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) زنگ انقلاب در سراسر مدارس منطقه عمارلو  و در دبیرستان شبانه روزی راه زهرا (س) جیرنده با حضور مسئولین بخش و شهر نواخته شد.

در این مراسم ابتدا علی بابایی سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه عمارلو ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین پیروزی تیم هسته ای، گفت: روزهای پیروزی انقلاب اسلامی  روزهای ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست.انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت (ره)  آن را رهبری کرد و به فرجام  رساند و برای حفظ آن با تمام وجود تلاش کرد.

بابایی گفت: اما امروز ما ضمن گرامیداشت این ایام وظایفی داریم در قبال نظام، انقلاب، ولایت فقیه، شهدا و خانواده شهدا، و آن پاسداری از انقلاب و خون شهدا و ادامه دادن راه شهداست.

 ایشان در ادامه سخنان خود اشاره ای به وظایف دانش آموزان در قبال انقلاب کرد و گفت: وظیفه شما دانش آموزان در  قبال این انقلاب اسلامی می تواند: تحصیل و رسیدن به قله های افتخار و علم و فناوری روز و جانشین شایسته فجر آفرینان و شهدای هسته ای باشد؛ می تواند رعایت حجاب باشد.

تهاجم دشمن فقط در بعد نظامی نیست و توطئه های دشمن همیشه به یک صورت نیست گاهی با قتل و غارت، گاهی اشغال نظامی، زمانی با تاراج اقتصادی و امروزه نیز هجمه آوردن به فرهنگ، دین، عقاید و آداب و رسوم ملتها باشد.

سپس علی لاجوردی بخشدار عمارلو  ضمن تبریک دهه مبارک فجر، گفت:  ۱۲ بهمن در تاریخ انقلاب اسلامی به نام روز ولایت فقیه و روز رهبری نامگذاری شده است که جا دارد دانش آموزان ما نسبت به ولایت فقیه و رهبری شناخت داشته باشند.

بخشدار عمارلو ضمن بیان ویژگی های یک ولی فقیه به جایگاه آن در دین مبین اسلام و اهمیت و نقش اساسی رهبری  از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون اشاره کرد.

در این مراسم برنامه های متنوعی از جمله قرائت مقاله به همین مناسبت برگزار گردید.

zang enghelab12-11-94 (0) zang enghelab12-11-94 (1) zang enghelab12-11-94 (2) zang enghelab12-11-94 (3) zang enghelab12-11-94 (4)

  

نوشته شده توسط umran در پنج شنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱:۴۸ ب.ظ

دیدگاه


7 + = 9