بارش ۳۰ سانتی متر برف در بخش عمارلو – ۹۴/۱۱/۱۹

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
۱ jirandeh 19-11-94

 

 

 

 

 

 

 

در طی بارش برف و کولاک شدید از عصر روز یکشنبه مورخه ۹۴/۱۱/۱۸ تا صبح روز دوشنبه ارتفاع برف در بخش عمارلو به  ۳۰ سانتی متر رسید و دماسنج دمای هوای جیرنده را  منفی ۵ درجه ثبت نمود.  – کلیه راه های اصلی و فرعی نیز مسدود شدند.

پیرو اطلاعیه شماره ۹۳ جمعه مورخ ۹۴/۱۱/۱۶  بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی از بعد از ظهر شنبه یک سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب وارده کشور شده و تا روز دوشنبه در کشور فعال می باشد. براین اساس وضع هوای مناطق تحت تاثیر این سامانه به شرح زیر پیش بینی می شود:
شنبه ۹۴/۱۱/۱۷ : در اوایل شب بارش باران و برف در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان و کرمانشاه پیش بینی می شود.
یکشنبه ۹۴/۱۱/۱۸ : بارش باران و برف در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، شمال همدان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد، قزوین، ارتفاعات البرزو تهران،  بارش باران دراستانهای گیلان، مازندران به تدریج در گلستان و اواخر وقت در خراسان شمالی که بارش در ارتفاعات به صورت برف بوده و همچنین رگبار و رعدوبرق در ایلام، خوزستان، غرب فارس و شمال بوشهر پیش بینی می شود.
دوشنبه ۹۴/۱۱/۱۹ : بارش برف در استانهای اردبیل، زنجان، کردستان، لرستان و چهارمحال بختیاری، قزوین، دامنه های جنوبی البرزدر استانهای تهران، البرز و سمنان،  بارش باران و برف دراستانهای همدان، مرکزی، کرمانشاه، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی که بارش در ارتفاعات به صورت برف بوده و همچنین رگبار و رعدوبرق در ایلام، خوزستان، غرب فارس و شمال بوشهر پیش بینی می شود.
لازم به ذکر است که ماندگاری هوای سرد در نیمه شمالی کشور تا روزهای پایانی هفته تداوم خواهد داشت که  کاهش دما در سواحل شمالی و شمال شرق بین ۱۰ تا ۱۵ درجه و در سایر مناطق بین ۶ تا ۱۰ درجه پیش بینی می شود.
با توجه به پیش بینی بارش برف و مه گرفتگی در جاده های کوهستانی شمال غرب ، غرب و ارتفاعات البرز در مسیرهای یاد شده طی روزهای شنبه تا سه شنبه توصیه می شود در هنگام تردد از تجهیزات زمستانی (زنجیر چرخ، پوشاک گرم و …) استفاده شود.
اطلاعات تکمیلی در مورد ادامه فعالیت این سامانه در روزهای آتی متعاقباً اعلام می گردد.

۱ jirandeh 19-11-94 ۲ jirandeh 19-11-94 ۳ iran 19-11-94

۰ jirandeh 19-11-94

jirandeh 94-11-19 (2) jirandeh 94-11-19 (3) jirandeh 94-11-19 (5) jirandeh 94-11-19 (6) jirandeh 94-11-19 (7) jirandeh 94-11-19 (8) jirandeh 94-11-19 (9) jirandeh 94-11-19 (11)

برای دریافت آمار و اطلاعیه های ایستگاه هواشناسی جیرنده و سراسر کشور بر روی اینجا کلیک کنید.

  

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۸:۳۳ ق.ظ

دیدگاه


+ 1 = 6