هلال احمر: نجات ۶ مهندس گرفتار در برف در یک روستای سخت گذر گیلان- ۹۴/۱۱/۲۰

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
۸۱۹۵۷۷۶۶-۷۰۵۱۰۳۰۰

 

 

 

 

 

 

 

نجات ۶ مهندس گرفتار در برف در یک روستای سخت گذر گیلان

رشت – ایرنا – مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: امدادگران این جمعیت موفق به نجات جان شش مهندس گرفتار در برف یکی از روستاهای سخت گذر شهرستان رودبار شدند.

علیرضا خصوصی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با گزارش رسیده مبنی بر گرفتار شدن شش نفر از مهندسان نفت دکل های توربین بادی در یکی از روستاهای سخت گذر جیرنده رودبار، سه تیم امدادی برای نجات این افراد به منطقه فرستاده شده بودند اما به دلیل برف شدید و باز نبودن راه، درخواست امداد هوایی شد.
وی اظهار داشت: برای امدادرسانی به این افراد از طریق امدادهوایی کاری صورت نگرفت که در نهایت با مساعد شدن هوا و تلاش امدادگران از طریق زمینی، برای نجات شش نفر از مهندسان نفت دکل های توربین بادی اقدام شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطرنشان کرد: سه تیم جمعیت هلال احمر گیلان به تعداد ۹ امدادگر، با همکاری دست اندرکاران منطقه، موفق به نجات جان این شش نفر شدند.
دو جوان حدود ۳۰ ساله نیز در یکی از روستاهای سخت گذر رحمت آباد و بلوکات در منطقه اطراف شاه شهیدان شهرستان رودبار گرفتار شده بودند که یکی از آنها به دلیل سرما و یخ زدگی فوت و دیگری، غروب دیروز (سه شنبه) توسط افراد محلی نجات داده شد.
شهرستان رودبار در ۶۷ کیلومتری جنوب رشت مرکز استان گیلان واقع است.

  

نوشته شده توسط umran در چهارشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۰ ب.ظ

دیدگاه


1 + = 3