بارش برف و بوران و کولاک شدید از روز یکشنبه در ارتفاعات و دامنه های البرز – ۹۵/۱/۷

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
۲hava 4-4-94

 

 

 

 

 

 

 

 از روز شنبه مورخه ۹۴/۱/۷ سامانه بارشی فعالی از ‌سمت غرب وارد کشور شده و از بعدازظهر این روز بتدریج نیمه غربی و استانهای واقع در جنوب البرز را در بر خواهد گرفت که سبب بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد و درمناطق مرتفع بارش برف خواهد شد.

این سامانه تا اواسط هفته آینده در نیمه غربی، دامنه های البرز و شمال شرق کشور فعال خواهد بود.

بر این اساس وضع مناطق ذکر شده در سه روز آینده به شرح زیر پیش بینی می شود:

شنبه ۹۵/۰۱/۰۷: رگبار و رعد و برق، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف در کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان، زنجان و بخشهای شمالی استانهای قزوین، البرز و تهران.

یکشنبه ۹۵/۰۱/۰۸: رگبار و رعد و برق، وزش باد در خوزستان،کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان و بارش باران و برف در زنجان، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، قزوین، البرز و تهران.

دوشنبه ۹۵/۰۱/۰۹: بارش برف و باران و وزش باد و کاهش دما در اردبیل، زنجان، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی و بارش باران و در ارتفاعات بارش برف در لرستان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، همدان و مرکزی و رگبار و رعد و برق و وزش باد در خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس، غرب اصفهان و بتدریج گیلان، مازندران و گلستان.

از این رو توصیه می شود جهت کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم بکار گرفته شود.

  

نوشته شده توسط umran در جمعه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸ ب.ظ

دیدگاه


+ 3 = 7