در روز طبیعت در جیرنده زمین سفید پوش و دمای هوا به منفی ۳ درجه رسید. ۹۵/۱/۱۳

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
۱ jirandeh 13-1-95

 

 

 

 

 

 

در روز طبیعت در جیرنده زمین سفید پوش و دمای هوا به منفی ۳ درجه رسید. ۹۵/۱/۱۳

تردد در جاده ها بدون داشتن زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

۱ jirandeh 13-1-95 ۲ jirandeh 13-1-95

 

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی نشانی اینتنرنتی ایستگاه هواشناسی جیرنده کلیک کنید.

اخطاریه شماره ۶ آبگرفتگی معابر و بارش برف و اختلال در تردد جاده ای چهارشنبه مورخ ۹۵/۰۱/۱۱
پیرو اطلاعیه شماره اخطاریه شماره ۵ روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱/۹به اطلاع می رساند به سبب بارش باران، گاهی با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی، در مناطق مستعد بارش تگرگ، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیلها طی سه روز آینده به شرح زیر پیش بینی می شود:
چهارشنبه ۹۵/۱/۱۱: بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها در جنوب فارس، جنوب کرمان، هرمزگان و نیمه شمالی خراسان رضوی.
پنج شنبه ۹۵/۱/۱۲: از بعداز ظهر در گیلان و از شب در مازندران بارش باران و آب گرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و در کرمان رگبار و رعدوبرق و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها.
جمعه ۹۵/۱/۱۳ : بارش باران و آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها در شرق گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی.
شایان ذکر است با توجه به کاهش محسوس دما از روز پنج شنبه تا صبح شنبه، بارش برف در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان های اردبیل ، گیلان، مازندران، گلستان، شمال استان های قزوین، تهران، البرز و سمنان و استان های خراسان شمالی ، شمال و غرب خراسان رضوی پیش بینی می شود. از این رو توصیه می شود هموطنان برای تردد در مناطق یاد شده زنجیر چرخ به همراه داشته باشند. با توجه بارش باران و احتمال سیلابی شدن مسیلها از پارک خودرو و برپا کردن چادر در بستر و حاشیه رودخانه ها اجتناب گردد.

 

  

نوشته شده توسط umran در جمعه, ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۹:۳۷ ق.ظ

دیدگاه


3 + = 5