کسب مقام طلای مسابقات کشوری هاپکیدو توسط محمد حسین احمدپور جیرنده – ۹۵/۶/۲

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
mohammad hosseyn ahmadpur jirandeh (1)

 

 

 

 

 

 

درخشش رزمی‌کاران قزوین در نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو
رئیس هیأت ورزش‌های رزمی استان قزوین از برگزاری نهمین دوره مسابقات بزرگ قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو در اصفهان خبر داد.

افشین هادی‌چگینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین از برگزاری نهمین دوره مسابقات بزرگ قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو (I.T.H) در اصفهان خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات در سه استایل مبارزات آزاد دست و پا، مبارزات هنرهای رسمی ترکیبی(قفل مفاصل) و استایل شخصی،‌ هنرهای فردی با حضور قوی‌ترین فایترهای کشور در اصفهان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات مجید محرابی در وزن ۵۵ کیلوگرم ورزشکار شایسته استان قزوین به عنوان فنی‌ترین فایتر از طرف رئیس سبک هاپکیدو در بخش فول‌کنتاکت معرفی شد.

رئیس هیأت ورزش‌های رزمی استان قزوین مطرح کرد: در نهمین دوره مسابقات بزرگ قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو(I.T.H) در اصفهان، ۴۰۰ بازیکن از ۲۲ استان حضور داشتند.

هادی‌چگینی با اشاره به مدال‌های رنگارنگ در نهمین دوره مسابقات بزرگ قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو(I.T.H) که در اصفهان با حضور ۴۰۰ نفر شرکت‌کننده برگزار شد، اضافه کرد: ۵ مدال طلا، ۶ مدال نقره و یک مدال برنز در این مسابقات از سوی رزمی‌کاران هیأت ورزش‌های رزمی استان قزوین کسب شد.

این مسؤول ورزشی خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۲ مدال با ارزش و کسب کاپ فنی کشور از سوی رزمی‌کاران هیأت ورزش‌های رزمی استان قزوین در نهمین دوره مسابقات بزرگ قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو(I.T.H) کسب شد که اکثر اعضای تیم این استان در این مسابقات از شهر محمدیه با مربیگری استاد آرمان نوده بودند.

گفتنی است، مجید محرابی، محمدحسین احمدپور، علیرضا شایگان‌فر، سینا مهربان و علی باقرآبادی مدال طلا و سهیل قاسمی، امیرحسین قوچان، مهدی کاظمی، محمدامین شمئسی‌غیاثوند، ابوالفضل خواجه‌حق‌وردی و مهدی ناصری مدال نقره و رضا نقیبی نیز مدال برنز نهمین دوره مسابقات بزرگ قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو(I.T.H) را از آن خود کردند.

یادآور می‌شود، نهمین دوره مسابقات بزرگ قهرمانی کشور در سبک هاپکیدو(I.T.H) در ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه سال جاری در اصفهان برگزار شد.

 mohammad hosseyn ahmadpur jirandeh (0)

پایگاه اطلاع رسانی عمارلو این موفقیت را به این ورزشکاران بویژه آقای محمد حسین احمدپور جیرنده  و خانواده محترمشان و مربی پرتلاش ایشان (جناب آقای آرمان نوده) و به مردم بخش عمارلو تبریک عرض می نماید.

  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴ ق.ظ

۱ نظر

نظر 1 - 1 از 1ابتدا« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    کسب این مدال بارزش را به امیرحسین و آقای احمدپور تبریک عرض مینماییم با آرزوی موفقیت بیشتر

نظر 1 - 1 از 1ابتدا« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


4 + 5 =