با حضور مدیر كل راه و شهرسازی استان گیلان مشكلات راههای ارتباطی شهرستان رودبار بررسی شد

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32

با حضور مدیر كل راه و شهرسازی استان گیلان مشكلات راههای ارتباطی شهرستان رودبار بررسی شد رودبار – خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی: طی مراسمی با حضور
مدیر كل راه و شهرسازی استان گیلان، مشكلات راههای ارتباطی شهرستان رودبار
در یك بازدید میدانی مورد بررسی قرار گرفت. در این برنامه بازدید، مهندس
مؤذن فرماندار رودبار گفت: با توجه به پراكندگی، صعب العبور بودن مناطق این
شهرستان، توجه ویژه به آن نشده است و تاكنون برای ارتقاء و تعریض مسیر
لوشان به جیرنده اقدامی صورت نگرفته است. وی افزود: عدم نصب علائم در برخی
نقاط جاده‌ای خطراتی را برای مردم در پی داشته و دارد.

فرماندار رودبار در ادامه به اهمیت صنعت گردشگری اشاره كرد و گفت: آسفالت مسیر گردشگری داماش باید در اولویت قرار گیرد. وی همچنین خواستار تقویت راهدارخانه‌ها در شهرستان رودبار شد. در این برنامه مدیر كل راه و شهرسازی گیلان نیز از اجرای طرح راهداری محوری در رودبار خبر داد و گفت: این طرح جهت ساماندهی برخی مسیرهای ارتباطی به شهرستان رودبار اختصاص می‌یابد.
شعبانپور به نصب گاردریل در نقاط حادثه خیز جاده لوشان به جیرنده اشاره كرد و افزود: گاردریل مورد نیاز خریداری شده و در نقاط حادثه خیز نصب می‌شود.
در ادامه این بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی استان گیلان نیز گفت: در تخصیص اعتبارات به شهرستان رودبار كم‌توجهی شده است و متأسفانه سیل‌های اخیر برخی نقاط را دچار تخریب كرده است.
وی به تأسیس اداره راه و شهرسازی در شهر جیرنده اشاره كرد و اظهار داشت: با جذب نیروهای مورد نیاز، این اداره در شهر جیرنده دایر خواهد شد. وی همچنین درخصوص مسكن مهر جیرنده گفت: زمین مورد نیاز واگذار شده و متقاضیان می‌توانند برای دریافت تسهیلات مسكن اقدام كنند.

منبع خبر

  

نوشته شده توسط farabi در پنج شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۶:۳۶ ب.ظ

دیدگاه


+ 4 = 6