جلسه مشترک شوراها و دهیاران بخش عمارلو برگزار شد

اخبار جلسه مشترک ادارات، شوراها و دهیاران بخش عمارلو ۹۲/۹/۲۵

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
احمدی

بخشدار عمارلو، گفت: هم اکنون به ازای هر نفر هفت کیلوگرم آرد به مردم تعلق می گیرد که این مقدار نیاز مردم وجمعیت روستاهای عمارلو که دارای جمعیتی متغیر هستند را نمی دهد

IMG_5251

عبدالوحید احمدی امروز (۹۲/۹/۲۵) در جلسه مشترک شوراهای اسلامی و دهیاران که با حضور برخی از مسئولین شهرستان رودبار و بخش عمارلو، در مکان بخشداری این بخش برگزار شد، اظهار کرد: بررسی مسائل و مشکلات حوزه اشتغالزایی در بخش عمارلو یکی از اهداف تشکیل این جلسه است.

وی با بیان اینکه رفع مشکل راه های ارتباطی بخش عمارلو در دستور کار قرار دارد، افزود: رئیس اداره راه و شهرسازی رودبار طی ۱۰ روز گذشته با احتساب حضور در جلسه امروز ۴ مرتبه و برای بررسی مشکلات حوزه راه از این منطقه بازدید نموده اند.

بخشدار عمارلو، تعامل و همکاری دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی را در پیشبرد اهداف و رفع مشکلات مهم ارزیابی نمود و گفت: بررسی و گزارش مسائل و مشکلات روستاها به بخشداری باید مورد توجه دهیاران و اعضای شورای اسلامی سطح بخش قرار گیرد.

وی حفظ اموال عمومی و بیت المال را از دهیاران و اعضای شورا خواستار شد و ادامه داد: به دلیل پراکندگی روستاها شوراها و دهیاران باید توجه بیشتری برای حفظ اموال عمومی و دولتی سطح روستاها داشته باشند.

احمدی در ادامه کمبود آرد در منطقه عمارلو را یکی از معضلات برشمرد و متذکر شد: هم اکنون به ازای هر نفر ۷ کیلوگرم آرد به مردم تعلق می گیرد که این مقدار نیاز مردم و جمعیت روستاهای عمارلو که دارای جمعیتی متغیر هستند را نمی دهد.

وی برگزاری جلسه پیشگیری از آفت مگس زیتون در بخش عمارلو را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و ابراز نمود: حضور  باغداران در این جلسات برای مبارزه با آفت مگس زیتون حائز اهمیت است.

بخشدار عمارلو، ضمن اینکه از اعضای شورا و دهیاران خواست تا قبل از انجام مصاحبه ها با رسانه ها با بخشداری هماهنگ کنند.

در این جلسه مهندس قلی پور رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان/ خانم فلاح مراد رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار/ ستوانیکم محمدرضا بهرامی کارشناس  پلیس راه جمال آباد لوشان در مورد برنامه ها و مسائل و مشکلات مرتبط به حوزه کاری خود و خانم سلمانی کارشناس آموزش کود ورمی  استان به آموزش کلیات و مزایای تولید این نوع کود در مناطق روستایی پرداختند.

IMG_5231 IMG_5236 IMG_5255 IMG_5256 IMG_5257 IMG_5262 IMG_5263 IMG_5268 IMG_5274 IMG_5276 IMG_5277 IMG_5281 IMG_5283 IMG_5287

  

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۹:۴۱ ب.ظ

دیدگاه


+ 3 = 6