درخواست تعامل شوراها و دهیاران با پلیس راه

نواقص جاده جیرنده – لوشان از زبان کارشناس پلیس راه

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
بهرامی کارشناس پلیس راه لوشان

بهرامی کارشناس پلیس راه لوشان

کارشناس پلیس راه جمال آباد لوشان، گفت:  در روستای پاکده بخش عمارلو قسمتی از راه آسفالت شده اما فاقد خط کشی است یعنی سهم عبور راه برای رانندگان مشخص نیست.

ستوانیکم محمدرضا بهرامی، امروز (92/9/25) در جمع دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش عمارلو، اظهار کرد: نقش دهیاران و شوراهای اسلامی به عنوان کسانی که مشکلات مردم را به عینه لمس می کنند، با پلیس بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: پلیس راه بر 3 مولفه انسان، راه و وسیله نقلیه در بحث برقراری امنیت جاده ای برنامه‌ ریزی نموده است، ابراز کرد: کنترل وسایل نقلیه و ارائه آموزش به مردم جزء این برنامه ها تلقی می شود.

این کارشناس، با بیان اینکه راه ارتباطی لوشان- جیرنده دارای نواقص بسیاری است، تصریح نمود: نقص در نصب علائم افقی و عمودی، کنده کاری سطح آسفالت، عدم نصب حفاظ در حاشیه راه ها و… از جمله این نواقص است.

وی با بیان اینکه دهیاران و شوراهای اسلامی می توانند یاوران پلیس راه در سطح روستاها باشند، گفت: ارائه توصیه های پلیسی و استفاده از کمربند ایمنی حین رانندگی و… از مواردی است که می تواند از زبان شوراها و دهیاران برای مردم بیان شود.

بهرامی، خواستار توجه بیش از پیش به راه ارتباطی منطقه عمارلو شد و ابراز کرد: در روستای پاکده این بخش قسمتی از راه آسفالت شده اما فاقد خط کشی است یعنی سهم عبور راه برای رانندگان مشخص نیست.

وی ادامه داد: وجود دست اندازهای وسط جاده ارتباطی یکی از نواقص راه ارتباطی بخش عمارلو است و همین خرابی ها برای رانندگانی که به مسیر آشنایی ندارند حادثه آفرین خواهد بود.

IMG_5260 IMG_5259 IMG_5243 IMG_5242 IMG_5241 IMG_5240 IMG_5234 IMG_5228

  

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۴ ب.ظ

دیدگاه


5 + = 10