وضعیت راههای عمارلو از زبان رئیس اداره راه شهرستان

وضعیت راه و راهداری در عمارلو از زبان رئیس راه و شهرسازی شهرستان

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
قلی-پور-144x150

قلی-پور-144x150رئیس اداره راه و شهرسازی رودبار، گفت  طی دوسال اخیر هیچ گونه عملیات راهداری بر روی راه های ارتباطی شهرستان به دلیل کمبود اعتبارات انجام نشده است.

عین اله قلی پور امروز (92/9/25) در جمع مسئولان بخش عمارلو، اظهار کرد: گستردگی راه های ارتباطی رودبار این شهرستان را به نسبت مقایسه با سایر شهرستانها متمایز کرده است.

وی عبور ۷۹ کیلومتر آزاد راه، ۲۰ کیلومتر بزرگراه، ۸۰ کیلومتر راه اصلی( جاده قدیم)، ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی و ۲۵۰ کیلومتر راه فرعی را از شرایط راه های شهرستان معرفی نمود.

رئیس اداره راه و شهرسازی رودبار، به ارتقاء محور های فرعی لوشان- جیرنده و توتکابن به بره سر اشاره کرد و متذکر شد: پس از ارتقاء این مسیرها به محور اصلی، مقرر شد تا این محورها از لوشان و توتکابن به سمت کلیشم احداث شوند.

وی با بیان اینکه رودبار دارای ۹۹۹ کیلومتر راه ارتباطی است، بیان نمود: نگهداری راه های ارتباطی شهرستان با توجه به شرایط جغرافیایی اعتبارات قابل توجهی را می طلبد.

قلی پور، افزود: هم اکنون دو راهدارخانه در سطح بخش عمارلو عملیات راهداری این بخش را عهده دار هستند و نیروی راهدارخانه کلیشم نیز جذب شده است.

وی با بیان اینکه نسبت به نگهداری راه ها بی توجه هستیم، تصریح نمود: موقعی به اهمیت راه پی می بریم که راه ها دچار تخریب یا مسدود شوند.

این مسئول، به نقش شوراهای اسلامی و دهیاران در حفظ راه های ارتباطی اشاره کرد و گفت: کانال های حاشیه راه های روستایی نباید مسدود شوند.

به گفته وی طی دوسال اخیر هیچ گونه عملیات راهداری بر روی راه های ارتباطی شهرستان به دلیل کمبود اعتبارات انجام نشده است.

IMG_5232 IMG_5235 IMG_5237 IMG_5244

  

نوشته شده توسط umran در دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۷ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    با سلام وخسته نباشي خدمت بخشدار بره سرعمارلو جناب آقاي مهندس احمدي لطفا جاده روستايي صيقلده به كليشم رسيدگي شود با تشكر فراوان*التماس دعا*

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


4 + = 7