مهلت 6ماهه پیگیری معدن سنگرود

فرصت شش ماهه برای پیگیری وضعیت معدن

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
عطاءاله-حکیمی

عطاءاله-حکیمیزیتون خبر: نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، گفت: رفع مشکلات معدن سنگرود نیز در دستورکار است و برای رفع این مشکل جلسات بسیاری برگزار شد و در نتیجه طی اخذ فرصت شش ماهه وضعیت معدن پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار زیتون خبر، عطاءاله حکیمی در روز پنج شنبه 3/11/92 در جلسه معارفه بخشدار رحمت آباد و بلوکات، با اشاره به کلام مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مسئولین نوکر مردم هستند و از بخشدار جدید هم می خواهیم که درب اتاقشان همواره بر روی مردم باز باشد.

وی افزود: با حضور آقای احمدی فرماندار جدید رودبار اتحاد خوبی در بین مسئولین شهرستان شکل گرفته و طی جلسه مشترکی که با مسئولان شهرستان برگزار شده است نتایج خوبی حاصل شده است.

وی از اخذ فرصت شش ماهه برای پیگری وضعیت معدن سنگرود، خبر داد و افزود: رفع مشکلات معدن سنگرود نیز در دستورکار است و برای رفع این مشکل جلسات بسیاری برگزار شد و در نتیجه طی اخذ فرصت شش ماهه از وزیر صنعت، معدن و تجارت وضعیت معدن پیگیری می شود.

وی بهره گیری از استعدادها و ظرفیت های مناطق مختلف رودبار را مورد تاکید قرار داد.

  

نوشته شده توسط umran در یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۷ ق.ظ

دیدگاه


6 + 2 =