جاده داماش همت راه و شهرسازی رودبار را می طلبد؛

چله بزرگ تمام شد و برفی نیامد / جاده داماش نیازمند توجه جدی است.

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
damashjade

چهل روز از زمستان گذشته و برف جدیدی هم در این مدت به زمین ننشسته  است  اما مردم خورگام برای آمدن به عمارلو در داماش با زنجیر چرخ تردد می کنند.

اهالی جیرنده و داماش نیز برای  سرکشی از خانه های خود و آوردن آب از چشمه داماش با مشکل مواجه هستند.

هر چند هواشناسی هشدار داد که اوایل هفته آینده توده هوایی سرد شمال کشور را فرا خواهد گرفت و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت اما تا به امروز که  چله بزرگه  خداحافظی کرد و زمام امور را به برادر خود چله کوچکه داد حتی یک قطره برف هم در منطقه  نباریده  است و هوا کاملا آفتابی و بهاری است.

با این حال چند نقطه از مسیر ارتباطی داماش، که دو بخش عمارلو و خورگام را به هم متصل می کند، دچار یخ زدگی می شود و تردد و اهالی و خودرو های عبوری از این منطقه را دچار مشکل می کند و رانندگان به ناچار برای عبور از یک مسیر یخ زده کوتاه از زنجیر چرخ استفاده می کنند.

به دلیل مشترک بودن برخی از ادارات بخش عمارلو نظیر آموزش و پرورش، ثبت احوال، دانشگاه علمی کاربردی و… سبب شده تا اهالی بخش خورگام مراجعات بسیاری به این بخش داشته باشند اما عدم رسیدگی به راه ارتباطی داماش مشکلاتی را فراهم آورده است. به دلیل عدم ایجاد کانال در حاشیه راه،آب های سطحی جاری شده از دامنه کوه ها داخل جاده سرازیر شده و با سردی هوا در شب، دچار یخ زدگی سطح جاده می شود. ضمن تشکر از همه تلاشگران عرصه راهداری از مسئولین مربوطه درخواست داریم نسبت به باز نگهداری این راه توجه بیشتری نمایند.

+10   

گالری عکس

گالری عکس14 عکسنوشته شده توسط farabi در پنج شنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۷:۱۷ ب.ظ

دیدگاه


6 + 3 =