متن مصاحبه امین قاسمی پور با شکوفه های زیتون 10/11/92

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
DSC_6915

اگر دعـوت شوم، برای تمرین به بوکســورهای رودبار خواهم آمد 

شکوفه های زیتون/ نوشته شده توسط شاهین آبزن

پنجشنبه 10 بهمن 1392 ساعت 08:28

بوکسور بااخلاق، شایسته و خوش استیل شهرستان رودبار که موفق شد تنها سهمیه ورود به المپیک 2012 لندن راکسب کند ازاشتیاق خود برای تمرین به بوکسورهای شهرستان رودبار خبرداد. امین قاسمی پور که اصالتا اهل جیرنده شهرستان رودبار است متولد1364 و از 14 سالگی ورزش بوکس را شروع کرده است.

امین قاسمی پور در گفت وگوی اختصاصی باسرویس ورزشی شکوفه های زیتون گفت: بنده از سال 81 عضوتیم ملی جوانان و بزرگسالان بوکس جمهوری اسلامی ایران هستم و اولین مربی ام آقای تقی کالخ هستند. قاسمی پور افزود: در سال 81 دوسال پیاپی در رده جوانان قهرمان کشور و در رده بزرگسالان از سال 83 تا92 هم به عنوان قهرمان کشور انتخاب شدم

همچنین دوماه پیش در مسابقات قهرمانی بزرگسالان به عنوان قهرمانی دست یافتم. این قهرمان ارزنده بوکس در ادامه گفت و گوی خود افزود: خدا را  شکر می کنم که توانستم باتلاش بسیار زیاد تنها سهمیه ورود به المپیک 2012 لندن از استان گیلان را کسب کنم.

وی خاطر نشان کرد: هم اینک در اردوی تیم ملی برای حضور در بازی های المپیک آسیایی کره تمرینات تیم ملی رو زیر نظر اکبر احدی در مجموعه ورزشی انقلاب دنبال می کنم.

قاسمی پور با اشاره به استعدادهای نهفته بوکس در شهرستان رودبار به عنوان یک ورزشکار رودباری گفت: مدت ها بود که بوکس شهرستان رودبار هیچ فعالتی نداشت، البته باورود محمود بابایی مربی و چهره زحمتکش بوکس رودبار به عنوان رییس هیات بوکس این رشته رشد چشمگیری پیدا کرد وجون قبلا نامی از بوکس رودبار در استان وجود نداشت خوشبختانه الان در قهرمانی گیلان رودبار عنوان دار است و به تازگی در رده جوانان در سطح کشور عنوان قهرمانی از رودبار پدید آمده است.

قاسمی پور ادامه داد: اگر در رشته بوکس در شهرستان رودبار سرمایه گذاری شود این رشته صعود بالایی خواهد داشت. متاسفانه کمبود مربی، نداشتن رینگ بوکس در رودبار و نبود زیر ساختهای اولیه بوکس وعدم تقویت هیات بوکس خوشایند شهرستان رودبار نیست .

امین قاسمی پور عضو تیم ملی بوکس ایران در ادامه گفت وگوی اختصاصی خود تاکید کرد: با توجه به در گیری های شغلی و حضور در تمرینات تیم ملی هنوز از من برای تمرین دادن و یا تمرین با بوکسورهای شهرستان رودبار دعوت به عمل نیامده است. اگر از من خواسته شود مطمئناً با بوکسورهای رودبار هم تمرین خواهم کرد. چون علاقمند به بوکسورهای رودبار هستم. وی با اشاره به کمبود امکانات ورزشی بخصوص در رشته بوکس، از مسئولین شهرستان درخواست کرد تا امکانات لازم برای پرورش نسل جوان و بحث قهرمان پروری و ورزش پهلوانی تمام تلاش و کوشش خود را بکار گیرند.

قاسمی پور در پایان ابراز امیدواری کرد با بهبود شرایط و فراهم شدن امکانات مورد نیاز قهرمانان بیشتری از شهر شکوفه های زیتون به کشور معرفی شوند. لازم به ذکر است امین قاسمی پور هم اینک کارمند واحد آتش نشانی رشت است که توانسته با شرکت در آزمون های ورودی و عملی وکسب نمرات لازم در این سازمان مشغول به کار شود.

DSC_6915  DSC_6866  DSC_6890

DSC_6814  DSC_6907

  

نوشته شده توسط umran در شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۴ ب.ظ

دیدگاه


+ 5 = 13