شکارچی که پلنگ را شکار کرده بود خود نیز شکار شد+عکس

شکار پلنگ در بخش عمارلو

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
1

شکارچی که پلنگ را شکار کرده بود خود نیز شکار شد+عکس

علی امیری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار زیتون خبر، اظهار کرد: مامورین حفاظت محیط زیست رودبار حین گشت زنی در منطقه ییلاقی روستای سنگرود از توابع بخش عمارلو به یک کلبه مشکوک برخورد می کنند.

وی ادامه داد: مامورین حفاظت این اداره قصد بررسی بیشتر و دقیق تر از این کلبه را داشتند که فردی که شکارچی پلنگ بود با دیدن مامورین از صحنه متواری می شود.

رئیس اداره محیط زیست رودبار بیان داشت: مامورین حفاظت محیط زیست رودبار در بررسی دقیق تر از کلبه مذکور پوست پلنگی که تازه شکار شده را کشف و ضبط کردند.

وی متذکر شد: با دستور مقام محترم قضایی بررسی دقیق تر برای شناسایی و دستگیری متهم وارد مرحله ای تازه شد و متهم در کمتر از ۲۴ ساعت متهم با همکاری عوامل انتظامی بخش عمارلو دستگیر شد.

امیری افزود: این نوع پلنگ از گونه های حفاظت شده محیط زیست و از خانواده گربه سانان است که در منطقه ییلاقی روستای سنگرود توسط این شکارچی با شلیک گلوله به گردن و کتف شکار شده است.

 به گزارش زیتون خبر، رجبی فرماندار، حجت الاسلام داوی امام جمعه، حجت الاسلام عباسپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی، سلطاندوست بخشدار مرکزی با حضور در اداره محیط زیست رودبار از پوشت شکار شده این پلنگ بازدید نمودند.

1 2 3

  

نوشته شده توسط umran در سه شنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲:۳۲ ب.ظ

دیدگاه


3 + 5 =