انتخاب احمدپور بعنوان شهردار محمودآباد نمونه

شهرام احمدپور شهردار محمودآباد شد

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
شهردار جدید محمودآباد نمونه معرفی شد
قزوین- خبرگزاری مهر: در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار قزوین، شهرام احمدپور به عنوان شهردار جدید محمودآباد نمونه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر شنبه 92/12/10 در مراسمی با حضور منوچهر حبیبی معاون عمرانی استانداری قزوین، داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، غلامحسین اسلامی صدر مدیرکل شهری و امور شوراهای استانداری قزوین، جمعی از شهرداران و اعضاء شورای اسلامی شهردار جدید محمود آباد معرفی شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات هشت ساله امامقلیان شهردار سابق، با انتخاب اعضاء شورای اسلامی شهر و حکم استاندار قزوین شهرام احمدپور به عنوان شهردار جدید محموداباد نمونه معرفی شد.

شهرام احمدپور در این مراسم گفت: حل مشکل اوقافی بودن زمینهای شهر محمود آباد در اولویت برنامه های شهرداری قرار دارد و تلاش می کنیم تا با همکاری و مساعدت مسئولان استانی و نمایندگان دغدغه مردم را رفع کنیم.

وی افزود: تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مردم با ارائه خدمات مهم عمرانی و فرهنگی از دیگر برنامه هایی است که در دوران مدیریت جدید انجام می شود و با ارائه گزارش های مردمی و ایجاد شفافیت در امور در مسیری حرکت خواهیم کرد تا فعالیتها مانند ویترینی شیشه ای در معرض دید مردم باشد تا اعتمادسازی شود.

شهردار جدید محمودآباد نمونه تصریح کرد: ادامه بازگشایی خیابان امام حسین(ع)، ساماندهی اراضی باغ و تپه، ساخت زیرگذر از مسیر نظام آباد به سمت انتهای شهر از دیگر برنامه هایی است که بنابه درخواست مردم در دستور کار قرار خواهد گرفت.

امامقلیان شهردار سابق هم با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده ساخت فرهنگ سرا، جایگاه سی ان جی، آتش نشانی و بوستان سلامت و بازگشایی خیابان امام حسین و دکتر حسابی، تعیین تکلیف اراضی بسیجیان را از مهمترین خدمات انجام شده ذکر کرد.

در ادامه حکم شهردار جدید محمودآباد نمونه توسط معاون عمرانی استانداری به احمدپور داده شد.

شهرام احمدپور دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و 18 سال سابقه کار اجرایی، شش سال خدمت در شهرداری ضیاء آباد و الوند، سه سال بخشدار کوهین، هفت سال کارشناس برنامه ریزی و امور شهری فرمانداری و مدرسی دانشگاه علمی کاربردی را در سابقه خود دارد.

امامقلیان هم که هشت سال شهرداری این شهر بود به سمت شهردار جدید آبیک منصوب شد.

———

لازم به ذکر است شهر محمود آباد نمونه با جمیتی بالغ بر 25 هزار نفر و با  مساحت تقریبی 200 هکتار در 7 کیلومتری شهر قزوین در قسمت شمالی جاده ترانزیت قزوین – رشت قرار گرفته است . این شهر از 25 فروردین سال 1378 از روستا به شهر تبدیل شد.

——

علاوه بر شهرام احمدپور جیرندهی (شهردار محمودآباد) هم اکنون ایرج زاهدپور زکابری بیش از یک دهه است که سکان شهرداری شهر محمدیه قزوین(زیباشهر) را بعهده دارد.  نگهدار (سیرنگ) سمیع پور پاکدهی هم عضو شورای اسلامی شهر محمدیه و رییس شعبه 6 شورای حل اختلاف محمدیه،افشین حقگو خرمکوهی عضو شورای شهر محمودآباد نمونه است. به امید سلامتی و موفقیت روز افزون همه این عزیزان.

IMG16230842  نگهدار سمیع پور  ایرج زاهدپور زکابری

  

نوشته شده توسط umran در شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۵ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    با سلام

    به اقای مهندس احمدبور بابت بست جدیدشون تبریک میگم

    باآرزوی موفقیت برای تیم شان

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


+ 5 = 11