مصاحبه زیتون خبر با شهردار جیرنده 93/1/27

شهردار جیرنده در گفتگو با زیتون خبر:

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
بلوری-150x150

 

 

 

 

 

 

شهردار جیرنده در گفتگو با زیتون خبر:

به جاده لوشان- جیرنده رسیدگی نمی شود/ واحدهای صنعتی جیرنده بلاتکلیف هستند

چهارشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ساعت: ۱۱:۰۵ ق.ظ | 14 بازدید |   | کد خبر: 12307

شهردار جیرنده، گفت: با اعتبارات اندکی که برای روکش آسفالت مسیر لوشان- جیرنده اختصاص می دهند متاسفانه تاکنون اقدامی اساسی در بحث رو کش این مسیر صورت نگرفته است.

حسن بلوری در گفتگو با خبرنگار زیتون خبر در جیرنده، ایجاد اشتغال یکی از دغدغه های مهم مردم عمارلو دانست و اظهار کرد: تعطیلی کارخانه آبمعدنی داماش موجب یاس و ناامیدی در بین مردم منطقه شده است و برای شروع بکار مجدد آن نیازمند حمایت استاندار و مسئولان شهرستان هستیم.

وی با بیان اینکه گازرسانی یکی از پروژه های بزرگ اجرایی در شهر جیرنده است، افزود: گازرسانی شهر یکی از خواسته های بحق مردم جیرنده است که خواستار تسریع در روند اجرای آن هستیم.

شهردار جیرنده، تصریح نمود: مردم جیرنده برای ایجاد شهرک های صنعتی۲۰ هکتار از اراضی خود را برای ساخت شهرک های صنعتی واگذار کردند اما مدت مدیدی است واحدهای صنعتی جیرنده بلاتکلیف رها شده اند.

وی از اجرای عملیات آوار برداری در محله میانکوشک خبر داد وگفت: عملیات خاکبرداری این محله در دستور کار قرار دارد و نقشه برداری جهت ساخت و ساز و خیابان کشی انجام گرفته است.

بلوری از خرابی جاده لوشان- جیرنده گلایه کرد و ابراز نمود: انتظار داریم استاندار، مسئولان استان و شهرستان برای مدمت این مسیر توجهی به این منطقه داشته باشند چرا که با اعتبارات اندکی که برای روکش آسفالت این مسیر اختصاص می دهند متاسفانه تاکنون اقدامی اساسی در بحث رو کش این مسیر صورت نگرفته است.

وی در ادامه توسعه زیر ساخت ها، فضا سازی و احداث بلوار امام خمینی(ره) را از برنامه های در دستور کار شهرداری جیرنده عنوان کرد و افزود: در سطح شهر جیرنده قریب به ۲۸ کیلومتر کوچه و خیابان است که آسفالت بخش اعظمی از این کوچه ها و خیابان ها برای عبور لوله گاز تخریب شد و الان مرمت این کنده کاری ها هزینه های بالایی را می طلبد.

شهردار جیرنده با بیان اینکه قیمت آسفالت نسبت به قیمت درج شده در قرار داد شرکت گاز ۵ برابر شده است، افزود: تا کنون موفق به افزایش هزینه های دریافتی از سوی شرکت گاز استان نشده ایم.

وی بیان کرد: عمارلو پس از شهر رودبار بیشترین تجمع اداری را در خود جای داده است بنابراین نیازمند توجه بیش از پیش مسئولین به این منطقه و بخش هستیم.

بلوی احداث یک سد در جیرنده برای ذخیره آبهای سطحی را در توسعه کشاورزی و ایجاد اشتغال در منطقه مهم ارزیابی کرد و گفت: بسیاری از اراضی این شهر به دلیل عدم دارا بودن آب کشاورزی بلا استفاده هستند.

  

نوشته شده توسط umran در چهارشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ساعت ۸:۴۹ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    از مشکلات زیاد گفتند. آنقدر که من همشو از حفظم. ولی کی این مشکلات برطرف میشه؟ مردم تا کی باید منتظر بمونند ؟؟؟

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


4 + 4 =