نحوه توزیع سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در شهرستان رودبار

توزیع برگه های سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی شهرستان رودبار

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
سهام عدالت

 

 

 

 

 

 

کارگران فصلی و ساختمانی شهرستان رودبار و بخش عمارلو که از سال 1390 الی 1392 از طریق اینترنت برای دریافت برگه های سهام عدالت ثبت نام نموده اند می توانند بعد از تماس با دفتر سهام عدالت شهرستان رودبار نوبت گرفته و سپس در روز تعیین شده به آن دفتر مراجعه کنند.

شماره های تماس:

ردیف شماره تلفن کد شهر توضیحات
1 6225115 0132

زمان تماس برای اخذ نوبت

هر روزه در ساعت اداری بغیر از تعطیلات رسمی

2 6225116 0132

 

1-    مشمولینی که در مراحل قبلی طرح توزیع سهام عدالت، شناسایی و سهامدار شده اند و به عبارتی برگه عضویت و سهامداری (برگه ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی) خود را دریافت کرده اند می بایست از مراجعه به شرکت های تعاونی خودداری کنند.

 2-    به مشمولین ثبت نام شده مراحل قبل طرح توزیع سهام عدالت ، فعلاً سود سهام پرداخت نمی گردد و این دسته از مشمولین می بایست از مراجعه به شرکت های تعاونی سهام عدالت امتناع ورزند.

 3-    افرادی که تاکنون شناسایی نشده اند و بعبارتی فرم شناسایی سهام عدالت را تکمیل ننموده اند فعلاً مشمول دریافت برگه های  سهام عدالت نبوده و می بایست از مراجعه به شرکتهای تعاونی سهام عدالت امتناع ورزند.

 4- تنها مکان تعیین شده برای توزیع دعوتنامه های ثبت نام سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی، شرکت های تعاونی سهام عدالت در هر شهرستان می باشد بنابراین مشمولین شناسایی شده می بایست از مراجعه به سایر ادارات و نهادها امتناع ورزند.

 5- شرکت های تعاونی سهام عدالت استان حق اخذ هیچ مبلغی به جز حق عضویت سهامداری را تحت هیچ عنوانی از مشمولین شناسایی شده نخواهد داشت.

 6- به همراه داشتن اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی همه اعضای خانوار به هنگام مراجعه به شرکت های تعاونی سهام جهت ثبت و دریافت دعوتنامه سهام عدالت الزامی می باشد.

 7- توزیع و ثبت دعوتنامه های ثبت نام سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی و خانه کارگر در روزهای کاریو  غیرتعطیل همه روزه از ساعت ۸ صبح الی 2 بعد از ظهر خواهد بود.

مجدداً تأکید می گردد افراد ثبت نام نموده در طرح توزیع برگه های سهام عدالت قبل از مراجعه با شماره های 5115 و 5116 با کد و پیش ماره 0132622 تماس گرفته و بعد از تعیین نوبت در روزهای مشخص شده با مدارک مربوطه مراجعه نمایند.

  

نوشته شده توسط umran در چهارشنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲:۰۰ ب.ظ

دیدگاه


4 + = 7