قدردانی از نایب قهرمان پرتاب نیزه کشور خانم فاطمه پروانه جیرندهی

مراسم تقدیر از ورزشکار نونهال فاطمه پروانه نایب قهرمان پرتاب نیزه منطقه 4 کشور و مربی ایشان

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/ammarlou/domains/ammarlou.ir/public_html/wp-content/plugins/bottom-of-every-post/bottom_of_every_post.php on line 32
پرتاب نیزه 3

 

 

 

 

 

 

مراسم تقدیر از ورزشکار نونهال فاطمه پروانه نایب قهرمان پرتاب نیزه منطقه 4 کشور و مربی ایشان

در مراسمی که در ساعت  14 روز پنج شنبه مورخه  93/1/4 با حضور جمعی از مسئولین بخش عمارلو و شهر جیرنده و مسئولین ورزشی شهرستان و با شرکت تعدادی از ورزشکاران، علاقه مندان و همچنین برخی از همکلاسی ها و بستگان این ورزشکار در دفتر مسئول نمایندگی تربیت بدنی بخش عمارلو واقع در سالن ورزشی جبرنده برگزار شد از ورزشکار نونهال فاطمه پروانه نایب قهرمان پرتاب نیزه منطقه 4 کشور و مربی ایشان خانم صانعی تقدیر شد.

در این مراسم بعد از تلاوت آیات چند از قرآن کریم و عرض تبریک و خیرمقدم توسط آقای اسماعیلی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار آقای عبدالوحید احمدی بخشدار عمارلو ضمن عرض تبریک این موفقیت به این ورزشکار و مربی و خانواده ایشان اظهار نمودند که ورزشکاران منطقه؛ سفیران فرهنگی و البته مایه افتخار و سربلندی ما هستند. بویژه که با کمترین امکانات مقام و مدال کسب می کنند. همه این مقام ها و فعالیت های ورزشی نشانه شهامت و رشادت نوجوانان و جوانان  ما هست. ما از نظر کمبود امکانات و تجهیزات شرمنده ورزشکاران و مربیان آنها هستیم.

ایشان ضمن عرض سلام و تبریک ویژه فرماندار شهرستان رودبار که همزمان مسئولیت ریاست هیأت دو و میدانی استان را نیز بعهده دارند به ورزشکاران منطقه و خانواده پروانه این موضوع را به فال نیک گرفتند.

از شورای اسلامی و شهرداری جیرنده به جهت تلاش برای راه اندازی مجدد نمایندگی تربیت بدنی بخش تشکر نمودند از مسئولین و ورزشکاران نیز خواستند با وحدت و همدلی با یکدیگر برای پیشرفت و ترقی بیشتر ورزشکاران تلاش نمایند.

از جناب آقای مجتبی عسگری خبرنگار محترم زیتون خبر هم بابت انعکاس اخبار، رویدادها و مشکلات شهرستان و بخش تقدیر و تشکر نمودند.

و از رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز خواستند با توجه به محرومیت بخش عمارلو و عدم وجود مراکز تفریحی و رفاهی، نگاه ویژه ای به بخش قهرمان پرور عمارلو علی الخصوص در بحث ورزش بانوان داشته باشند.

پرتاب نیزه 1

ضرغام مهرگانفرد رییس شورای اسلامی شهر جیرنده  ضمن  ابراز خوشحالی از این اتفاق؛ موفقیت های جوانان ما در عرصه های مختلف را ناشی 2 علت عمده و اصلی دانست یک وجود استعدادهای نهفته و بالقوه دوم فضا و وضعیت مناسب. بطوریکه به محض ایجاد جو مناسب و هرگونه روزنه و موقعیت در منطقه به یکباره یک قهرمان کشف و هویدا می شود. رییس شوراس اسلامی شهر جیرنده یادآورشدند اینها معرف و آوازه شهر ما و شهرستان ما هستند. همانند علیرضا جهانبخش، امین قاسمی پور، احسان حدادی و …

 در ادامه صحبت های خود از آقایان اسماعیلی و احمدپور و خانم صانعی درخواست نمودند؛ کمک نمایید تا ورزش های انفرادی نه تنها فراموش و رها نشوند بلکه تقویت شوند. ایشان اضافه نمودند هم اکنون امور ورزش بخش و شهرستان ما متولی خاص خود را پیدا نموده است. آقای اسماعیلی تخصص و همچنین دغدغه حوزه کاری خود را دارند. خانم صانعی و آقای احمدپور نیز از علاقه مندان این حوزه هستند. خانم صانعی در شورای ورزشی آموزش و پرورش نیز یاریگر ما هستند. انشاء الله از این طریق کمیته های مربوطه تشکیل و امور ورزش و سالن ساماندهی و استعدادهای بیشتری شناسایی و معرفی شوند.

پرتاب نیزه 3

در ادامه آقای اسماعیلی ضمن گزارشی از چگونگی اعزام این گروه به  مسابقات افزودند این گروه 8 نفره از شهرستان رودبار بعنوان نماینده و تیم استان گیلان و تنها 4 روز قبل از مسابقات بصورت تلفنی فراخوانی شدند و بدون هرگونه امکانات و تمرین و اردوی خاص با مساعدت حامی مالی، این گروه به استان آذربایجان شرقی اعزام شدند و در نهایت خانم فاطمه پروانه توانستند در این دوره مدال نقره را در پرتاب نیزه کسب کنند.

 وی گستردگی و بعد مسافت روستاهای شهرستان با مرکز شهرستان و استان را یکی از مشکلات و معضلات در زمینه اعزام و آموزش ورزشکاران دانستند. ایشان از شورای اسلامی و شهرداری جیرنده بابت موافقت با مأموریت آقای بابک احمدپور در سمت مسئولیت نمایندگی تربیت بدنی عمارلو قدردانی کردند. و از مربی و خانواده این ورزشکار نیز تقدیر و تشکر نموده و یادآور شدند که ایجاد فضا و شرایط مناسب در خانه و خانواده هست که ورزشکاران و قهرمانان در جامعه موفقیت کسب می کنند.

همچنین به ورزشکاران تأکید نمودند که ما به فکر شما هستیم؛ ولیکن وسع و توان مالی ما در همین حد و اندازه هست. البته ایشان قول مساعد دادند یکسری تجهیزات و لوازم مخصوص ورزشهای بانوان و تعدادی توپ و تور و احتمالاً لباس ویژه آقایان در اختیار تیم ها و سالن ورزشی جیرنده قرار دهند.

پرتاب نیزه 2

در پایان از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار و شورای اسلامی شهر جیرنده به خانم فاطمه پروانه و مربی ایشان خانم صانعی لوح تقدیر و هدایایی تقدیم شد.

لازم به ذکر است مراسم مشابهی جهت تقدیر از این ورزشکار در هفته آینده در دفتر سید محمد احمدی فرماندار رودبار که همزمان مسئولیت ریاست هیأت دو و میدانی استان را نیز بعهده دارند برگزار می شود.

  

نوشته شده توسط umran در پنج شنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۵:۱۵ ب.ظ

دیدگاه


7 + = 11